Blog

Najnowsze wpisy

Zdjęcia modelek

zdjęcia modelek

Zdjęcia modelek – baza twarzy z najpiękniejszymi modelkami

Od modelek wymaga się przede wszystkim nienagannej urody. Modelka powinna być wysoka, szczupła, zadbana i mieć interesującą urodę. Zdjęcia modelek pokazywane są w prasie, telewizji czy na plakatach reklamowych są starannie dopracowane i znakomicie przemyślane pod kątem kompozycji. Podczas szukania idealnej modelki – firmy i producenci oglądają wiele twarzy i wybierają spośród nich te najciekawsze. Z fotografiami kandydatek można się zapoznać na stronie naszej agencji modelek.

Zdjęcia modelek na witrynie agencji zatrudniającej fotomodelki i modelki

zdjęcia modelekAgencja modelek zrzesza zarówno doświadczone, jak i dopiero co zaczynające modelki. Bank twarzy takiej agencji skupia modelki w różnym wieku i o różnych typach wyglądu. Każda modelka ma swój własny profil z podstawowymi informacjami, tj.:

 • wiekiem,
 • wzrostem,
 • wagą,
 • wymiarami,
 • rozmiarami odzieży i obuwia,
 • kolorem włosów i oczu.

Te informacje są istotne, ale ostatecznie o wyborze decydują fotografie modelek. Na tych zdjęciach można dostrzec zbliżenia twarzy oraz ujęcia całej sylwetki – zarówno w ubraniu, jak i w bieliźnie. Zdjęcia modelek pozwalają ocenić określone kandydatki i dobrać te odpowiednie do konkretnego przedsięwzięcia.

Różnorodność urody modelek prezentowanych w bazie agencji umożliwia dobranie dziewczyn spełniających restrykcyjne wymagania, na przykład modelek o konkretnym kolorze włosów, z tatuażami lub innymi cechami szczególnymi, a takich ludzi w portfolio agencji modelingu również nie brakuje.

modelki na pokazie mody fryzjerskiejFotografie modelek – jakie powinny być?

Zdjęcia modelek prezentowane w banku twarzy mogą mieć charakter amatorski, na przykład charakter selfie lub profesjonalny. Wartościowsze dla Klientów agencji są zawsze profesjonalne zdjęcia modelek, gdyż przykuwają uwagę i umożliwiają realną ocenę predyspozycji wybranych kandydatek bez przekłamań optycznych typowych dla amatorskich fotografii. Profesjonalne zdjęcia są robione zarówno w atelier fotograficznym, jak i w plenerze.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że światło może mieć duży wpływ na przykład na wizualną ocenę sylwetki. Ostatecznie wyboru określonych pań należy dokonywać po uwzględnieniu wymiarów, o których wspominaliśmy wyżej.

Czy zdjęcia modelek są dodatkowo poddawane obróbce graficznej?

Fotografie modelek przedstawiane przez agencje modelek nie podlegają obróbce graficznej w stopniu zmieniającym wygląd fotografowanych osób. Klienci powinni wiedzieć, jak naprawdę wyglądają modelki współpracujące z agencją, dlatego tuszowanie niektórych mankamentów nie wchodzi w grę, tak samo, jak zmiana proporcji ciała czy inne zmiany. Programy do obróbki graficznej są jednak czasami używane do wykonywania zmian w zdjęciach z sesji fotograficznych, w których modelki biorą udział, ale jest to już zależne od konkretnej realizacji i jej wymagań. Celem agencji jest zawsze zaprezentowanie kandydatek w sposób zgodny z rzeczywistością i uczciwy. Klimat zdjęć powstaje dzięki scenerii, makijażowi i grze światłem. Na pewno nie za sprawą Photoshopa lub innych programów do obróbki zdjęć.

Prawdziwe zdjęcia modelek można obejrzeć na naszej stronie internetowej. W naszej bazie twarzy znajdują się profile modelek o różnych typach urody.

Klienci statyści na warsztatach samochodowych  Casting  Sesja zdjęciowa ślubna z modelami na warsztatach

2 komentarze

 • Karol Szadkowski 4 lipca, 2021 - 8:48pm

  Witam serdecznie. Mam córke która marzy być modelką. Ma ona jednak 13 lat są jakieś szanse by się jakoś mogła dostać?

  Odpowiedz

  • darek2021 4 lipca, 2021 - 8:51pm

   Oczywiście szansę zawsze są. Zapraszamy do wysłania zgłoszenia do naszej agencji modelek.

   Odpowiedz


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *