Blog

Najnowsze wpisy

Hostessy Warszawa cennik

hostessy Warszawa cennik

Hostessy Warszawa Cennik – agencja hostess i modelek Infernal

Jakościowa praca hostessy i hostów w mieście Warszawa przynosi wiele pozytywów marketingowych i reklamowych, ale jest na to określony cennik. Dowiedz się, od czego zależy cena usługi z agencją hostess i modelek w Warszawie działająca na terenie całego kraju. Pamiętaj też, że możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie i doświadczenie!

Zróżnicowanie stawek za wynajem hostess

Jak wygląda wynajęcie hostessy Warszawa i jaki jest cennik? Współpraca z hostessą na zasadzie umowy cywilnoprawnej oznacza konieczność zapłacenia honorarium na poziomie co najmniej 18,30 zł brutto. Od 2021 roku jest to stawka minimalna i rzeczywiście pojawiająca się w różnych ofertach pracy. Możemy jednak spotkać się ze znacznie wyższymi stawkami, nawet powyżej 100 zł za godzinę, szczególnie jeśli mówimy o warszawskim rynku. Skąd tak duże zróżnicowanie ceny? Ma na to wpływ wiele różnych rozmaitych czynników, takich jak:

 • charakter zlecenia,
 • wymagania względem hostessy czy modelki,
 • ranga i rodzaj przedsięwzięcia.

Opowiemy pokrótce, co wpływa na ostateczny koszt wynajęcia profesjonalnej hostessy.

hostessy Warszawa cennikCharakter współpracy z hostessą

Podstawowe pytanie brzmi: czym ma się trudnić hostessa i jakie są jej obowiązki? Jak wiesz, mogą być rozmaite – od wręczania upominków, przez prowadzenie firmowego stoiska, po opiekę nad klientami i gośćmi VIP. Im większy zakres zadań, tym wyższe wynagrodzenie. Bez wątpienia znaczenie ma też czas trwania i to, czy współpraca jest indywidualna, czy może regularna i dotyczy kilku zleceń dla klienta.

agencje modelingowe wymagania

Wymagania względem hostessy

Przyjęło się definiować hostessę jako młodą dziewczynę lub kobietę, obdarzoną atrakcyjnym wyglądem i dzięki temu odpowiednią do reklamowania produktów lub usług w rozmaitych akcjach promocyjnych. To jednak zbyt daleko idące uproszczenie, a od najlepszych hostess, których honorarium stawki godzinowej jest wysokie, wymaga się wielu kompetencji i atutów, nie tylko wizualnych.

Oprócz urody ogromnym plusem jest komunikatywność. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, swoboda komunikacji i kultura osobista sprawdzają się w każdego rodzaju współpracy. Czasami wymaga się od hostess płynnej znajomości języka obcego, ale wówczas również można otrzymać wynagrodzenie wyższe od minimalnego.

Wymagania wobec hostess i modelek bywają bardzo różne, co ma bezpośrednie przełożenie na cennik współpracy w Warszawie lub innych miastach bądź miejscowościach. Potrzebna bywa np. na najwyższym poziomie znajomość konkretnej branży. Ważnym aspektem jest też charakter ubioru, szczególnie gdy zleceniodawca narzuca wymóg noszenia stroju firmowego.

Ranga i rodzaj wydarzenia

Nasze hostessy i hości są zatrudniani m.in.:

 • na targach branżowych,
 • na wydarzeniach firmowych i naukowych marki,
 • akcje promocyjne, targi, konferencje, eventy i imprezy integracyjne,
 • w celu opieki nad gośćmi VIP.

Taka współpraca może interesować klientów prywatnych, firmowych oraz instytucjonalnych. Stawki idą w górę wraz z rangą i prestiżem danego eventu.

Wybierz renomowaną agencję

Poszukując agencji hostess w Warszawie, która wyróżnia się zarówno atrakcyjnym cennikiem, jak i doświadczeniem oraz profesjonalizmem, wybierz naszą agencję. Przeprowadzamy nieustannie castingi dla ambitnych, rzetelnych i pięknych hostess, które mogą promować Twoją markę w trakcie dowolnych eventów i akcji promocyjnych. Zobacz nasze najnowsze osoby na stronie główniej firmy, które chętnie podejmą się obsłudze zlecenia na terenie miasta Kraków, Warszawa, Katowice, Łódź, Wrocław, Gdańsk itd. Jesteśmy do Państwa usług i w razie zainteresowania współpracą prosimy o kontakt email lub telefoniczny! Chętnie przedstawimy więcej profesjonalnych osób, by zapewnić jak najlepszą obsługę.

Agencja modeli Warszawa  Najlepsza agencja hostess  Agencja hostess  Na czym polega praca hostessy?

1 komentarz

 • Anna Zdrojewska 20 lipca, 2021 - 11:59pm

  Witam, mam zapytanie. Poszukuję hostessy na event Rema Extra w warszawie w dniach 15-17.09.2021r . Co do wymagań to dobrze widziana byłaby elegancko ubrana Pani, nie wyzywająca, ze znajomością angielskiego, bardzo wysoką kulturą osobistą. Godziny pracy przez te trzy dni byłyby mniej więcej w ramach 9-15.
  Z poważaniem Anna

  Odpowiedz


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *