Blog

Najnowsze wpisy

Hostessy Warszawa cennik

hostessy Warszawa cennik

Hostessy Warszawa Cennik – agencja hostess i modelek Infernal

Jakościowa praca hostessy i hostów w mieście Warszawa przynosi wiele pozytywów marketingowych i reklamowych, ale jest na to określony cennik. Dowiedz się, od czego zależy cena usługi z agencją hostess i modelek w Warszawie działająca na terenie całego kraju. Pamiętaj też, że możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie i doświadczenie!

Zróżnicowanie stawek za wynajem hostess

Jak wygląda wynajęcie hostessy Warszawa i jaki jest cennik? Współpraca z hostessą na zasadzie umowy cywilnoprawnej oznacza konieczność zapłacenia honorarium na poziomie co najmniej 18,30 zł brutto. Od 2021 roku jest to stawka minimalna i rzeczywiście pojawiająca się w różnych ofertach pracy. Możemy jednak spotkać się ze znacznie wyższymi stawkami, nawet powyżej 100 zł za godzinę, szczególnie jeśli mówimy o warszawskim rynku. Skąd tak duże zróżnicowanie ceny? Ma na to wpływ wiele różnych rozmaitych czynników, takich jak:

  • charakter zlecenia,
  • wymagania względem hostessy czy modelki,
  • ranga i rodzaj przedsięwzięcia.

Opowiemy pokrótce, co wpływa na ostateczny koszt wynajęcia profesjonalnej hostessy.

hostessy Warszawa cennikCharakter współpracy z hostessą

Podstawowe pytanie brzmi: czym ma się trudnić hostessa i jakie są jej obowiązki? Jak wiesz, mogą być rozmaite – od wręczania upominków, przez prowadzenie firmowego stoiska, po opiekę nad klientami i gośćmi VIP. Im większy zakres zadań, tym wyższe wynagrodzenie. Bez wątpienia znaczenie ma też czas trwania i to, czy współpraca jest indywidualna, czy może regularna i dotyczy kilku zleceń dla klienta.

agencje modelingowe wymagania

Wymagania względem hostessy

Przyjęło się definiować hostessę jako młodą dziewczynę lub kobietę, obdarzoną atrakcyjnym wyglądem i dzięki temu odpowiednią do reklamowania produktów lub usług w rozmaitych akcjach promocyjnych. To jednak zbyt daleko idące uproszczenie, a od najlepszych hostess, których honorarium stawki godzinowej jest wysokie, wymaga się wielu kompetencji i atutów, nie tylko wizualnych.

Oprócz urody ogromnym plusem jest komunikatywność. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, swoboda komunikacji i kultura osobista sprawdzają się w każdego rodzaju współpracy. Czasami wymaga się od hostess płynnej znajomości języka obcego, ale wówczas również można otrzymać wynagrodzenie wyższe od minimalnego.

Wymagania wobec hostess i modelek bywają bardzo różne, co ma bezpośrednie przełożenie na cennik współpracy w Warszawie lub innych miastach bądź miejscowościach. Potrzebna bywa np. na najwyższym poziomie znajomość konkretnej branży. Ważnym aspektem jest też charakter ubioru, szczególnie gdy zleceniodawca narzuca wymóg noszenia stroju firmowego.

Ranga i rodzaj wydarzenia

Nasze hostessy i hości są zatrudniani m.in.:

  • na targach branżowych,
  • na wydarzeniach firmowych i naukowych marki,
  • akcje promocyjne, targi, konferencje, eventy i imprezy integracyjne,
  • w celu opieki nad gośćmi VIP.

Taka współpraca może interesować klientów prywatnych, firmowych oraz instytucjonalnych. Stawki idą w górę wraz z rangą i prestiżem danego eventu.

Wybierz renomowaną agencję

Poszukując agencji hostess w Warszawie, która wyróżnia się zarówno atrakcyjnym cennikiem, jak i doświadczeniem oraz profesjonalizmem, wybierz naszą agencję. Przeprowadzamy nieustannie castingi dla ambitnych, rzetelnych i pięknych hostess, które mogą promować Twoją markę w trakcie dowolnych eventów i akcji promocyjnych. Zobacz nasze najnowsze osoby na stronie główniej firmy, które chętnie podejmą się obsłudze zlecenia na terenie miasta Kraków, Warszawa, Katowice, Łódź, Wrocław, Gdańsk itd. Jesteśmy do Państwa usług i w razie zainteresowania współpracą prosimy o kontakt email lub telefoniczny! Chętnie przedstawimy więcej profesjonalnych osób, by zapewnić jak najlepszą obsługę.

Agencja modeli Warszawa  Najlepsza agencja hostess  Agencja hostess  Na czym polega praca hostessy?


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *