Agencja statystów Poznań

Statyści z Poznania na eventy, plany zdjęciowe i sesje fotograficzne. Ogromna baza osób. Zapraszamy!

Agencja statystów Poznań – Infernal

Agencja statystów Poznań Infernal funkcjonuje na rynku polskim od 2011 roku i specjalizuje się w organizacji ludzi w różnym wieku na plany zdjęciowe, sesje i eventy. Naszą największą zaletą jest ogromne doświadczenie w rekrutacji oraz organizacji pracowników na wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia. Mamy do dyspozycji starannie wyselekcjonowane a przede wszystkim naturalne osoby w każdym wieku. Każdy statysta w naszej agencji ma również wykonane specjalne portfolio fotograficzne z krótkim opisem, wymiarami i przebytym doświadczeniem. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie bez problemu przedstawić w pełnej okazałości wybrane twarze pod określone zlecenie. Agencja statystów Poznań Infernal może dodatkowo przeprowadzić stacjonarny casting w dowolnym studiu fotograficznym. Dzięki temu mają Państwo możliwość zobaczenia sobie każdej osoby na żywo i przy okazji porozmawiania sobie.Agencja statystów poznań

Naturalni statyści na plany zdjęciowe i eventy

Pilne zlecenia organizowane w mieście Poznań to przede wszystkim dla agencja statystów Infernal największa specjalność. Nie ma dla naszej firmy zadań nie do zrealizowania, ponieważ jesteśmy tak elastyczni a zarazem szybcy w działaniach, że bez oporu możemy tego samego dnia zorganizować wiele ciekawych twarzy pod określone nagranie lub event. Mamy ogromną bazę fajnych i zdyscyplinowanych osób, którzy wiedzą jak mają się zachować na danym zleceniu. Dodatkowo wszyscy statyści uczestniczący w nagraniu mają opiekuna skierowanego z naszej agencji, który jest do dyspozycji produkcji bądź reżysera. Ponadto możemy zawieźć wybranych uczestników planu, ubezpieczyć ich oraz ubrać w ustalone stroje przez kostiumografa. Podsumowując – za nami jest wiele kreatywnych realizacji, stawiamy głównie na profesjonalne wykonanie zadania i co najważniejsze na zadowolenie Klienta.

Zgłoś się do nas korzystając z aplikacji kastingowej dostępnej na stronie naszej agencji!

Agencja statystów Poznań Infernal zaprasza serdecznie do wysłania zgłoszenia. Jeśli chcesz statystować i marzysz o karierze w filmie, serialu, reklamie bądź chciałbyś sobie po prostu dorobić do swojego budżetu to nie zwlekaj wypełnić starannie zgodnie z prawdą formularz zgłoszeniowy. Aplikacja natomiast  znajduje się na stronie agencji w zakładce casting. Poszukujemy osób głównie mieszkających w Poznaniu.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.