Agencja statystów Poznań

Statyści z Poznania na eventy, plany zdjęciowe i sesje fotograficzne. Ogromna baza osób. Zapraszamy!

Agencja statystów Poznań – Infernal

Agencja statystów Poznań Infernal istnieje na rynku polskim od 2011 roku i specjalizuje się w organizacji ludzi w różnym wieku na:

  • plany zdjęciowe,
  • sesje fotograficzne,
  • eventy.
  • konferencje,
  • do teledysków,
  • programy telewizyjne.

Naszą największą zaletą jest ogromne doświadczenie w rekrutacji oraz organizacji pracowników na wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia. Mamy do dyspozycji starannie wyselekcjonowane a przede wszystkim naturalne osoby w każdym wieku. Agencja posiada również wykonane specjalne portfolia fotograficzne wszystkich statystów z lokalizacji Poznań z krótkim opisem, wymiarami i przebytym doświadczeniem. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie bez problemu przedstawić w pełnej okazałości wybrane twarze pod określone zlecenie. Agencja może dodatkowo przeprowadzić stacjonarny casting dla statystów w dowolnym studiu fotograficznym w mieście Poznań. Dzięki temu mają Państwo możliwość zobaczenia sobie każdej osoby na żywo i przy okazji porozmawiania sobie.

Agencja statystów poznańNaturalni statyści na plany zdjęciowe i eventy

Nasza agencja świetnie się sprawdza w pilnych zleceniach z udziałem statystów organizowanych w mieście Poznań. Jest to przede wszystkim dla nas największa specjalność. Nie ma dla naszej firmy zadań nie do zrealizowania, ponieważ jesteśmy tak elastyczni a zarazem szybcy w działaniach, że bez oporu możemy tego samego dnia zorganizować wiele ciekawych twarzy pod określone nagranie lub event. Mamy ogromną bazę fajnych i zdyscyplinowanych osób, którzy wiedzą oczywiście jak mają się zachować na danym zleceniu. Dodatkowo wszyscy pracownicy uczestniczący w nagraniu mają opiekuna skierowanego od nas, który jest do dyspozycji produkcji bądź reżysera. Ponadto możemy zawieźć wybranych uczestników planu, ubezpieczyć ich oraz ubrać w zalecane stroje przez kostiumografa. Agencja ma za sobą wiele kreatywnych realizacji organizowanych na terenie miasta Poznań z udziałem wielu statystów. Stawiamy bowiem na profesjonalne wykonanie zadania i co najważniejsze na zadowolenie klienta.

Zgłoś się do nas korzystając z aplikacji castingowej dostępnej na stronie naszej agencji!

Nasza agencja zaprasza serdecznie statystów zamieszkałych miasto Poznań do wysłania zgłoszenia. Jeśli chcesz dołączyć do nas i marzysz o karierze w filmie, serialu, reklamie bądź chciałbyś sobie po prostu dorobić do swojego budżetu to nie zwlekaj wypełnić starannie zgodnie z prawdą formularz zgłoszeniowy. Aplikacja natomiast znajduje się na stronie internetowej w zakładce casting. Wystarczy tylko ją tylko dokładnie wypełnić i załączyć swoje jak najlepsze aktualne zdjęcia.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.