Agencja modelingowa dla nastolatków

Nastoletnie modelki i modele na pokazy mody i sesje fotograficzne

agencja modelingowa dla nastolatków

Agencja modelingowa dla nastolatków — Infernal Models

Agencja modelingowa dla nastolatków Infernal to prężnie rozwijająca się agencja modelingu działająca na rynku Polskim od 2011 roku. Siedziba agencji znajduję się w mieście Warszawa. Naszymi zadaniami jest zapewnianie modelek i modeli na pokazy mody i sesje zdjęciowe w całej Polsce. Mamy do dyspozycji ogromną ilość młodych osób, uczestniczących w projektach związanych z modą. Każdy model ma utworzone odpowiednie portfolio fotograficzne wraz z krótkim opisem. Nasze modelki mają stosowne wymiary, zdjęcia do wglądu oraz ciekawą prezencję. Codziennie przyjmujemy nowe osoby, ale są to jednak wyselekcjonowane modelki spośród wielu chętnych, chcących współpracować z nami. Nasza agencja modelingowa rekrutuje tylko sprawdzonych nastolatków w branży. Jesteśmy również w stanie przeprowadzić spotkanie z wybranymi osobami pod określone zlecenie. To dobrze sprawdzona szansa przez wiele firm castingowych na zobaczenie jeszcze przed zleceniem wybranych modelek i potwierdzenie potem udziału w konkretnym przedsięwzięciu.

agencja modelingowa WarszawaKonkretni i sprawdzeni modele na różne zlecenia w całym kraju

Agencja modelingowa podchodzi do wszystkich zleceń starannie i profesjonalnie zapewniając doświadczonych nastolatków do pracy. Odpowiednio przygotowujemy naszych współpracowników pod wskazane realizacje tak, aby wszystko poszło, jak najlepiej. Uczymy przede wszystkim chodzenia po wybiegu i pozowania na sesjach zdjęciowych. Niektóre modelki wysyłamy także do odbycia specjalnych kursów, dzięki czemu dany model zostaje fachowo przygotowany do określonego zadania. Kreujemy dodatkowo wizerunek modelek, godnie je reprezentujemy i zapewniamy sporo interesujących angaży. Podejmujemy konkretne i sprawdzone dzieła biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i charakter danego wydarzenia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Świadczymy oczywiście usługi na najwyższym poziomie.

Agencja modelingowa czeka na zgłoszenia nastolatków!

Zapraszamy młodzież do wysłania ankiety w celu spróbowania swoich sił w modelingu. Pamiętaj, że swoje zgłoszenie, jeśli nie jesteś pełnoletnia, możesz wysłać za pośrednictwem rodzica lub prawnego opiekuna. Dzięki nam masz bowiem szanse uczestniczenia w ciekawych angażach. Posiadamy na przykład angaże typu:

  • prezentacje odzieży,
  • kampanie wizerunkowe,
  • reklamy,
  • teledyski,
  • targi modowe
  • filmy.

Dysponujemy stworzoną specjalną aplikacją do rekrutacji i informacje rekrutacyjne prześlesz za pomocom  naszej strony internetowej — zakładka casting.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.