Agencja modelingowa dla nastolatków

Nastoletnie modelki i modele na pokazy mody i sesje fotograficzne

Agencja modelingowa dla nastolatków – Agencja Infernal

Agencja modelingowa dla nastolatków Infernal to prężnie rozwijająca się agencja działająca na rynku Polskim od 2011 roku. Naszymi zadaniami jest zapewnianie nastolatków na pokazy mody i sesje zdjęciowe w całym kraju. Mamy w naszej bazie ogromną ilość młodych osób, którzy uczestniczą w wielu projektach związanych z modleingem. Każda osoba ma utworzone odpowiednie portfolio fotograficzne i opisem. Nasze modelki i modele mają stosowne wymiary oraz prezencje do uczestniczenia w pokazach mody i sesjach fotograficznych. Na co dzień przyjmujemy nowe osoby ale są to twarze wyselekcjonowane spośród wielu chętnych, chcących współpracować z Infernal. Dlatego w naszej agencji mogą Państwo liczyć tylko na sprawdzone osoby w fachu. Jesteśmy nawet w stanie przeprowadzić dla Klienta casting z wybranymi modelkami bądź modelami pod wskazane zlecenie. Dzięki temu jest szansa na zobaczenie jeszcze na żywo wybranych twarzy.

Konkretna agencja modeli dla młodzieżyagencja modelingowa dla nastolatków

Podchodzimy do wszystkich zleceń bardzo starannie i profesjonalnie. Staramy się nasze młode modelki odpowiednio przygotować pod wskazane realizacje tak aby wszystko poszło jak najlepiej. Uczymy przede wszystkim chodzenia na wybiegu na pokazie i pozowania do zdjęć podczas sesji zdjęciowych. Niektóre osoby wysyłamy także na specjalne kursy dzięki czemu dana modelka jest w pełni profesjonalna w swoim fachu. Dbamy o wizerunek naszych podopiecznych, godnie ich reprezentujemy i staramy się zapewnić jak najwięcej ciekawych zleceń w branży mody. Podejmujemy się tylko konkretnych i sprawdzonych zleceń mając na uwadze bezpieczeństwo i rangę danego wydarzenia lub realizacji. Warto skorzystać z naszych usług lub dołączyć do bazy agencji, ponieważ nasza domena to jak najlepsze zadowolone dwóch stron.

Jeśli jesteś nastolatkiem i interesujesz się modelingiem to dołącz do nas

Jeśli jesteś nastolatkiem i chciałbyś spróbować swoich sił bycia modelką lub modelem w profesjonalnej agencji to jak najszybciej zgłoś się do nas. Pamiętaj tylko, że swoje zgłoszenie jeśli nie jesteś pełnoletnia możesz wysłać za pośrednictwem rodzica lub prawnego opiekuna. W naszej firmie masz przede wszystkich szanse udziału w ciekawych projektach związanych z modelingiem. Mamy między innymi ciekawe pokazy mody, sesje zdjęciowe, reklamy itd. Zapraszamy serdecznie a zgłoszenie można wysłać przez naszą stronę www casting na modelkę.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.