Agencja modelingowa dla nastolatków

Nastoletnie modelki i modele na pokazy mody i sesje fotograficzne

Agencja modelingowa dla nastolatków – Infernal

Agencja modelingowa dla nastolatków Infernal to prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku Polskim od 2011 roku. Naszymi zadaniami jest zapewnianie młodzieży na pokazy mody i sesje zdjęciowe w całym kraju. Mamy oczywiście w bazie ogromną ilość młodych osób, którzy uczestniczą w wielu projektach związanych z show biznesem. Każda osoba ma utworzone odpowiednie portfolio fotograficzne wraz z krótkim opisem. Nasi kandydaci mają odpowiednie wymagane wymiary, zdjęcia do wglądu oraz prezencje. Na co dzień przyjmujemy nowe osoby ale są to jednak wyselekcjonowane twarze spośród wielu chętnych, chcących współpracować z nami. Nasza agencja modelingowa rekrutuje tylko sprawdzonych nastolatków w branży. Jesteśmy również w stanie przeprowadzić dla klienta casting z wybranymi pracownikami pod wskazane zlecenie. To dobrze sprawdzona szansa przez wiele firm castingowych na zobaczenie jeszcze na żywo wybranych twarzy i potwierdzenie ich do udziału w określonym przedsięwzięciu.

agencja modelingowa dla nastolatków

Konkretna i sprawdzona młodzież

Agencja modelingowa podchodzi do wszystkich zleceń bardzo starannie i profesjonalnie zapewniając tylko doświadczonych w branży nastolatków. Staramy się naszych współpracowników odpowiednio przygotować pod wskazane realizacje tak aby wszystko poszło jak najlepiej. Uczymy przede wszystkim chodzenia na wybiegu na pokazie i pozowania na sesjach zdjęciowych. Niektóre osoby wysyłamy także na specjalne kursy, dzięki czemu dana uczestniczka jest w pełni przygotowana do określonego zlecenia. Dbamy dodatkowo o wizerunek naszych podopiecznych, godnie ich reprezentujemy i staramy się zapewnić jak najwięcej ciekawych zleceń w modelingu. Podejmujemy się natomiast tylko konkretnych i sprawdzonych zleceń mając na uwadze bezpieczeństwo i rangę danego wydarzenia lub realizacji. Warto skorzystać z naszych usług lub dołączyć do bazy stworzonej dla nastolatków, ponieważ nasza agencja modelingowa to jak najlepsze zadowolenie dwóch stron.

Dołącz już dzisiaj, daj sobie szansę – agencja modelingowa czeka na zgłoszenia nastolatków!

Agencja zaprasza nastolatków, którzy chcieliby spróbować swoich w naszej branży jaką jest modelingowa do wysłania zgłoszenia. Pamiętaj tylko, że swoje zgłoszenie jeśli nie jesteś pełnoletnia możesz wysłać za pośrednictwem rodzica lub prawnego opiekuna. Dzięki nam masz przede wszystkim szanse udziału w ciekawych projektach. Mamy na przykład zlecenia typu:

  • pokazy mody,
  • sesje zdjęciowe,
  • reklamy,
  • teledyski,
  • targi modowe
  • filmy.

Nasza firma modelingowa ma stworzoną specjalną aplikacje do rekrutacji dla nastolatków, gdzie zgłoszenie można wysłać przez naszą stronę www, zakładka casting.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.