Agencja modeli Kraków

Profesjonalne modelki i modele na pokazy mody i sesje zdjęciowe w Krakowie

Agencja modeli Kraków – Agencja Artystyczna Infernal

Profesjonalna agencja modeli Kraków świadczy usługi wynajmowania i organizowania modeli i modelek na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Nasza Agencja Infernal działająca również w Krakowie istnieje na rynku od 2011 roku. Z ogromnymi sukcesami zrealizowaliśmy do tej pory mnóstwo trudnych zleceń nie tylko w Krakowie ale też w całej Polsce. Nasi modele i modelki występują we wielu znanych i nieznanych pokazach mody oraz sesjach zdjęciowych. Jesteśmy bardzo profesjonalni w tym co robimy, wiemy dokładnie jakiego modela lub modelkę można zorganizować na dane zlecenie. Na życzenie Klientów jesteśmy w stanie podesłać fotografie naszych modelki i modelki do samodzielnego wyboru. Posiadamy tylko i wyłącznie aktualnie zdjęcia wszystkich naszych osób z krótkim opisem przebytego doświadczenia i wymiarami sylwetki.

Mamy w bazie agencji modeli i modelek wielu sprawdzonych twarzy do reklam, bilbordów, ulotek, katalogów i gazet. Możecie Państwo na pewno liczyć na punktualność przez każdą naszą modelkę lub modela, który dodatkowo z pełnym zaangażowaniem podejdzie do zlecenia. Posiadamy dobrą opinie wśród Klientów co charakteryzuje naszą agencje modelingową jedną z lepszych w kraju.

Sprawdzeni z doświadczeniem modele z Krakowa i okolicagencja modeli Kraków

Jeżeli potrzebujecie Państwo na pokaz mody albo sesje fotograficzną sprawdzonych modeli i modelki z Krakowa to świetnie trafiliście! Nasza agencja modeli Kraków specjalizuje się w zakresie wynajmowania pewnych i odważnych modeli i modelek. Nie boimy się żadnych zleceń nawet tych najbardziej skomplikowanych. Potrafimy nawet z dnia na dzień zapewnić najlepszą modelkę lub modela na określone zlecenie w Krakowie. Charakteryzuje nas kreatywność i dynamiczność działania dosłownie w każdym zakresie. Nasze modelki i modele mają dodatkowo ukończone odpowiednie kursy z modelingu tak jak chodzenia po wybiegu i autoprezentacji, co dzięki temu ułatwia to zdecydowanie pracę na sesjach z najlepszymi fotografiami. Przede wszystkim przyjmując do naszej agencji nowe osoby, każdy model jest dokładnie sprawdzany pod względem wymiarów i przebytego dotychczasowego doświadczenia.

Chcesz być modelką albo modelem? Zapisz się do naszej profesjonalnej agencji w Krakowie.

Zależy Ci na współpracy z profesjonalną agencją modeli w Krakowie ? Chcesz uczestniczyć na przykład w pokazach mody i sesjach zdjęciowych ? Wyślij swoje zgłoszenie do naszej agencji a będzie Ci dane występować we wielu ciekawych przedsięwzięciach. Organizujemy modelki i modeli na zlecenia w całej Polsce nie tylko w Krakowie. Jeżeli potrzeba możemy zorganizować transport, ubezpieczenie i hotel. Nie czekaj, wyślij swoje zgłoszenie przez formularz casting dla modela, który znajduje się na naszej stronie agencji modeli.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.