Agencja modeli Kraków

Profesjonalne modelki i modele na pokazy mody i sesje zdjęciowe w Krakowie

Agencja modeli Kraków – Infernal

Agencja modeli Kraków Infernal świadczy usługi wynajmowania i organizowania ludzi na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Nasza firma działająca również w Krakowie istnieje na rynku od 2011 roku. Z ogromnymi sukcesami zrealizowaliśmy do tej pory mnóstwo trudnych zleceń w całej Polsce. Nasi modele występują we wielu popularnych i nieznanych pokazach mody oraz sesjach zdjęciowych. Jesteśmy bardzo profesjonalni w tym co robimy, ponieważ dokładnie wiemy jaką osobę można zorganizować na dane zlecenie. Na życzenie Klientów jesteśmy w stanie podesłać fotografie naszych twarzy do samodzielnego wyboru. Posiadamy tylko i wyłącznie aktualnie zdjęcia wszystkich naszych współpracowników z krótkim opisem przebytego doświadczenia i wymiarami sylwetki.

Agencja Infernal ma wielu sprawdzonych modeli z miasta Kraków do produkcji reklam, bilbordów, ulotek, katalogów i gazet. Możecie Państwo na pewno liczyć na punktualność przez każdego naszego modela, który dodatkowo z pełnym zaangażowaniem podejdzie do zlecenia. Posiadamy również dobrą opinie wśród Klientów co charakteryzuje naszą agencje jedną z lepszych w kraju.

Sprawdzeni modele do udziału w rożnych zleceniach!agencja modeli Kraków

Jeżeli potrzebujecie Państwo na pokaz mody albo sesje fotograficzną sprawdzonych osób to świetnie trafiliście! Nasza agencja modeli usytuowana w mieście Kraków specjalizuje się w zakresie wynajmowania pewnych i odważnych ludzi. Nie boimy się natomiast żadnych zleceń nawet tych najbardziej skomplikowanych. Potrafimy jednak jako nie liczna firma nawet z dnia na dzień zapewnić najlepszego pracownika na określone zlecenie. Charakteryzuje nas przede wszystkim kreatywność i dynamiczność działania dosłownie w każdym zakresie. Nasi kandydaci mają dodatkowo ukończone odpowiednie kursy tak jak chodzenia po wybiegu i autoprezentacji, co dzięki temu ułatwia to zdecydowanie pracę w tej jakże uroczej branży. Przede wszystkim przyjmując do naszej agencji nowe osoby, każdy model jest dokładnie sprawdzany pod względem wymiarów i przebytego dotychczasowego doświadczenia.

Zapraszamy osoby z Krakowa do zgłoszeń!

Zależy Ci na współpracy z profesjonalną firmą jaką jest agencja modeli Infernal mająca swoją siedzibę w mieście Kraków? Chcesz uczestniczyć na przykład w pokazach mody lub sesjach zdjęciowych? Wyślij zgłoszenie do naszej agencji a będzie Ci możliwe występowanie w wielu ciekawych przedsięwzięciach. Organizujemy osoby na zlecenia w Krakowie. Jeżeli potrzeba, możemy Tobie dodatkowo zorganizować transport, ubezpieczenie albo hotel. Podsumowując – nie czekaj, wyślij swoje zgłoszenie przez formularz casting, który znajduje się na naszej stronie www.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.