Agencja modeli Kraków

Profesjonalne modelki i modele na pokazy mody i sesje zdjęciowe w Krakowie

Agencja modeli Kraków – Infernal

Agencja modeli Kraków Infernal świadczy usługi wynajmowania i organizowania ludzi w różnym wieku na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Nasza firma działająca również w Małopolsce istnieje na rynku od 2011 roku. Z ogromnymi sukcesami zrealizowaliśmy do tej pory mnóstwo trudnych zleceń w całej Polsce. Nasi podopieczni występują we wielu popularnych i nieznanych pokazach mody oraz sesjach fotograficznych. Jesteśmy bardzo profesjonalni w tym co robimy, ponieważ dokładnie wiemy jaką osobę można zorganizować na dane zlecenie. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie podesłać zdjęcia naszych twarzy do samodzielnego wyboru. Posiadamy tylko i wyłącznie aktualnie portfolia wszystkich naszych modeli z miasta Kraków z krótkim opisem przebytego doświadczenia i wymiarami sylwetki. Posiadamy sprawdzone osoby na wszystkich horyzontach, których to obsadzamy do produkcji na przykład:

  • reklam,
  • bilbordów,
  • ulotek,
  • katalogów,
  • gazet.

Agencja gwarantuje punktualność przez wszystkich współpracujących modeli, którzy dodatkowo z pełnym zaangażowaniem podejdą do zlecenia zorganizowanego w mieście Kraków. Posiadamy również dobrą opinie wśród klientów co charakteryzuje naszą firmę jedną z lepszych w kraju.

agencja modeli Kraków

Sprawdzeni modele do udziału w rożnych zleceniach!

Jeżeli potrzebujecie Państwo na pokaz mody albo sesje fotograficzną sprawdzonych osób to świetnie trafiliście! Nasza agencja usytuowana w mieście Kraków specjalizuje się w zakresie wynajmowania pewnych, dorosłych modeli. Nie boimy się natomiast żadnych zleceń nawet tych najbardziej skomplikowanych do wykonania. Potrafimy jednak jako nie liczna firma nawet z dnia na dzień zapewnić najlepszego pracownika na określone zlecenie. Charakteryzuje nas przede wszystkim kreatywność i dynamiczność działania dosłownie w każdym zakresie. Nasi kandydaci mają dodatkowo ukończone odpowiednie kursy tak jak chodzenia po wybiegu i autoprezentacji, co dzięki temu ułatwia to zdecydowanie pracę w tej jakże uroczej branży. Przede wszystkim nasza agencja rekrutuje cały czas nowych modeli z lokalizacji Kraków a każda osoba jest dokładnie sprawdzana pod względem aktualnych zdjęć, wymiarów i przebytego dotychczasowego doświadczenia.

Renomowana agencja zaprasza modeli z miasta Kraków do zgłoszeń!

Zależy Ci na współpracy z profesjonalną firmą jaką jest nasza agencja mająca swoją siedzibę w mieście Kraków i zatrudniających profesjonalnych modeli? Chcesz uczestniczyć na przykład w pokazach mody lub sesjach zdjęciowych? Wyślij zgłoszenie do naszej bazy a będzie Ci możliwe występowanie w wielu ciekawych przedsięwzięciach. Pamiętaj aby załączyć swoje jak najlepsze a zarazem aktualne fotografie, ponieważ zdjęcia to podstawa w tym fachu. Jeżeli potrzeba, możemy Tobie dodatkowo zorganizować transport, ubezpieczenie albo hotel w przypadku zleceń od nas. Podsumowując – nasza agencja zlokalizowana w mieście Kraków czeka na Twoje zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy casting dla modeli, który znajduje się na naszej stronie www.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.