Agencja modeli Kraków

Profesjonalne modelki i modele na pokazy mody i sesje zdjęciowe w Krakowie

Agencja modeli Kraków – Infernal

Profesjonalna agencja modeli Kraków świadczy usługi wynajmowania i organizowania modeli na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Nasza firma działająca również w Krakowie istnieje na rynku od 2011 roku. Z ogromnymi sukcesami zrealizowaliśmy do tej pory mnóstwo trudnych zleceń nie tylko w Krakowie ale też w całej Polsce. Nasi modele występują we wielu popularnych i nieznanych pokazach mody oraz sesjach zdjęciowych. Jesteśmy bardzo profesjonalni w tym co robimy, ponieważ dokładnie wiemy jakiego modela można zorganizować na dane zlecenie. Na życzenie Klientów jesteśmy w stanie podesłać fotografie naszych osób do samodzielnego wyboru. Posiadamy tylko i wyłącznie aktualnie zdjęcia wszystkich naszych twarzy z krótkim opisem przebytego doświadczenia i wymiarami sylwetki.

Agencja Infernal ma wielu sprawdzonych modeli z miasta Kraków do produkcji reklam, bilbordów, ulotek, katalogów i gazet. Możecie Państwo na pewno liczyć na punktualność przez każdego naszego modela, który dodatkowo z pełnym zaangażowaniem podejdzie do zlecenia. Posiadamy również dobrą opinie wśród Klientów co charakteryzuje naszą agencje modelingową jedną z lepszych w kraju.

Sprawdzeni modele z naszej agencji w Krakowie do udziału w rożnych pilnych zleceniach!agencja modeli Kraków

Jeżeli potrzebujecie Państwo na pokaz mody albo sesje fotograficzną sprawdzonych modeli to świetnie trafiliście! Nasza agencja modeli usytuowana w mieście Kraków specjalizuje się w zakresie wynajmowania pewnych i odważnych ludzi. Nie boimy się żadnych zleceń nawet tych najbardziej skomplikowanych. Potrafimy jednak jako nie liczna agencja nawet z dnia na dzień zapewnić najlepszego modela na określone zlecenie w Krakowie. Charakteryzuje nas przede wszystkim kreatywność i dynamiczność działania dosłownie w każdym zakresie. Nasi modele mają dodatkowo ukończone odpowiednie kursy z modelingu tak jak chodzenia po wybiegu i autoprezentacji, co dzięki temu ułatwia to zdecydowanie pracę w tej jakże uroczej branży. Przede wszystkim przyjmując do naszej agencji nowe osoby, każdy model jest dokładnie sprawdzany pod względem wymiarów i przebytego dotychczasowego doświadczenia.

Chcesz współpracować z naszą agencją jako model i jesteś z Krakowa? Wyślij swoje zdjęcia!

Zależy Ci na współpracy z profesjonalną firmą jaką jest agencja modeli Infernal mająca swoją siedzibę w mieście Kraków? Chcesz uczestniczyć na przykład w pokazach mody lub sesjach zdjęciowych ? Wyślij zgłoszenie do naszej agencji a będzie Ci możliwe występowanie w wielu ciekawych przedsięwzięciach. Organizujemy modeli na zlecenia w całej Polsce nie tylko w Krakowie. Jeżeli potrzeba, możemy Tobie dodatkowo zorganizować transport, ubezpieczenie czy hotel. Podsumowując – nie czekaj, wyślij swoje zgłoszenie przez formularz casting dla modela, który znajduje się na naszej stronie www.