Agencja modeli Kraków

Profesjonalne modelki i modele na pokazy mody i sesje zdjęciowe w Krakowie

agencja modeli Kraków

Agencja modeli Kraków — Infernal

Agencja modelek i modeli Kraków Infernal świadczy usługi wynajmowania i organizowania ludzi w różnym wieku na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Nasi modele i modelki występują w wielu popularnych prezentacjach odzieży oraz sesjach fotograficznych w Krakowie. Jesteśmy bardzo profesjonalni, ponieważ dokładnie wiemy, jaki model może zostać zorganizowany na dane przedsięwzięcie. Na rynku polskim istniejemy, od 2011 roku, zdobywając przez tyle lat dużo praktyki w branży. Z ogromnymi sukcesami zrealizowaliśmy do tej pory mnóstwo trudnych zleceń w całej Polsce. Na życzenie klienta prześlemy zdjęcia wybranych twarzy do samodzielnego wyboru. Dysponujemy w agencji tylko i wyłącznie aktualnymi portfolio pracowników z krótkim opisem kompetencji i wymiarami sylwetki. Mamy przede wszystkim sprawdzone osoby, których to organizujemy do produkcji na przykład:

  • reklam,
  • bilbordów,
  • ulotek,
  • katalogów fashion,
  • gazet.

Agencja gwarantuje punktualność każdych współpracujących modeli, którzy dodatkowo z pełnym zaangażowaniem podejdą do zlecenia zorganizowanego w lokalizacji Kraków. Posiadamy, również dobrą opinię wśród klientów czym, charakteryzuje naszą firmę jedną z najlepszych w kraju.

agencja modelinguSprawdzeni modele do udziału w różnych zleceniach!

Jeżeli potrzebujecie Państwo na pokaz kreacji albo kampanię fotograficzną sprawdzonych modelek i modeli to świetnie trafiliście! Nasza agencja usytuowana w aglomeracji Kraków specjalizuje się wynajmie pewnych modeli. Dobrze sobie radzimy w zadaniach najbardziej skomplikowanych do wykonania. Potrafimy z pewnością nawet tego samego dnia zapewnić najlepszego pracownika na określone zadanie. Wyróżnia nas bowiem kreatywność i dynamiczność działania dosłownie w każdym zakresie. Nasze modelki mają ponadto ukończone odpowiednie kursy chodzenia po wybiegu i autoprezentacji, co dzięki temu ułatwia to zdecydowanie pracę przy wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach. Oczywiście, rekrutujemy cały czas nowe twarze a każdą osobę szczegółowo, sprawdzamy pod względem aktualnych zdjęć, wymiarów i przebytego dotychczasowego doświadczenia.

Renomowana agencja zaprasza modeli z miasta Kraków!

Zależy Ci, aby współpracować z profesjonalną firmą, jaką jest nasza agencja mająca swoją siedzibę w mieście Kraków i zatrudniająca profesjonalnych modeli? Chcesz uczestniczyć między innymi w pokazach ubrań lub kampaniach zdjęciowych? Wyślij, zgłoszenie do bazy modeli, a będzie Ci potem możliwe występowanie w ciekawych realizacjach. Pamiętaj, aby załączyć swoje jak najlepsze, a zarazem aktualne fotografie, gdyż to podstawa w niniejszym biznesie. Jeśli potrzeba, możemy nadto zagwarantować transport, ubezpieczenie bądź hotel w przypadku poważniejszych ofert. Podsumowując — czekamy na uzupełnioną przez Ciebie ankietę rekrutacyjną, znajdującą się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.