Hostessy Łódź

Hostessy i hości z Łodzi na konferencje, akcje promocyjne, targi i eventy

hostessy ŁódźHostessy Łódź – agencja hostess i hostów Infernal

Łódź – wynajęcie hostessy w Łodzi jest o wiele prostsze, gdy korzysta się z usług fachowej agencji, która zdecydowanie ułatwia i przyspiesza casting określonych dziewczyn (lub chłopaków). Uzyskaj informację, czego można wymagać od hostess i hostów, dlaczego w Łodzi jest na nie tak spore zapotrzebowanie i gdzie odszukać takie osoby do pracy.

Hostessa – zajęcie o kilkunastu obliczach

Rozpocznijmy od rozróżnienia obowiązków, którymi zajmują się hostessy zarówno w Łodzi, jak i w innych miastach Polski, gdzie organizowane są wydarzenia. Zazwyczaj wykonują takie obowiązki jak:

 • obsługa klientów eventu,
 • prowadzenie stoiska targowego,
 • wręczanie materiałów reklamowych,
 • zapraszanie do degustacji, loterii, zabaw,
 • pomoc prowadzącym i organizatorom,
 • opieka nad gośćmi VIP.

agencja hostessy WarszawaObsługa klientów eventu

Hostessy są często zauważane już przy wejściu na teren danego eventu organizowanego na terenie miasta Łódź. Między innymi dlatego, że sprzedają wejściówki czy udzielają podstawowych informacji. Mogą być także zatrudniane we wręczanie gadżetów sponsorskich lub prowadzenie rejestracji. Co do zasady od początku do końca imprezy w rodzaju międzynarodowych targów czy konferencji biznesowej można spotkać się z pomocą hostess, które wyposażone w określoną wiedzę przez organizatorów, są w stanie z miejsca udzielić fachowej, pomocnej odpowiedzi na pytania i potrzeby gości wydarzenia.

Prowadzenie stanowiska targowego

Jedną z form aktywnego reklamowania podmiotu przez hostessę w Łodzi czy gdziekolwiek indziej jest prowadzenie stanowiska targowego. Nawet najlepsi pracownicy danego przedsiębiorstwa czy organizacji mogą nie być przygotowani do bezpośredniego kontaktu ze sporą liczbą danych klientów i kontrahentów. W uzyskaniu dobrego, pierwszego wrażenia, a również skutecznym zachęcaniu do zapoznania się z ofertą pomagają hostessy. Piękne, a zarazem merytoryczne i profesjonalne. Właśnie im zazwyczaj powierza się prowadzenie lub współprowadzenie stoiska wystawienniczego, mimo że formalnie nie są pracownikami danej firmy.

Wręczanie materiałów reklamowych przez hostessy Łódź

Hostessom można też zlecić obowiązki w rodzaju wręczania materiałów promocyjnych. Zalicza do nich na przykład ulotki reklamowe, broszury czy kupony promocyjne. Jeżeli dobrze się z tego wywiążą, firma biorąca udział w targach branżowych, konferencji albo jeszcze innej imprezie może dużo zyskać.

Prowadzenie poczęstunku, konkursu

Hostessom dosyć często powierza się również prowadzenie stoiska z poczęstunkiem. Takie przedsięwzięcia dotyczą zarówno zamkniętych wydarzeń, jak i na przykład kilkudniowej akcji reklamowej w galerii handlowej czy makiecie. Podobnym zleceniem są loterie konkursowe, które przeprowadzają hostessy zatrudniane przez organizatora imprezy.

agencja hostess łódźHostessy Łódź – pomoc prowadzącym i organizatorom

To świetny moment, aby wspomnieć, że hostessy w Łodzi i całej Polsce są zatrudniane nie tylko przez wystawców, ale także przez organizatorów targów i różnorodnych eventów. Dlatego można je spotkać u boku konferansjerów (na przykład, gdy wręczają upominki) albo najważniejszych osób kierujących imprezą, które nie są w stanie zająć się wszystkim osobiście.

Opieka nad klientami VIP

Jeszcze innym obowiązkiem dla doświadczonej hostessy może być opieka nad klientem VIP. Czyli kompleksowa pomoc na przykład prelegentowi konferencji, który przyjeżdża z innego kraju. Tłumaczenie, pokazywanie czy wszelaka pomoc merytoryczna jest wówczas na wagę złota.

Gdzie szukać i czego oczekiwać od hostess w Łodzi?

Aby zatrudniać do współpracy hostessy w Łodzi i okolicach, skontaktuj się z naszą agencją hostess Infernal poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej. Zobacz naszą bazę, w której znajdziesz hostessy (i hostów) do współpracy z całego miasta Łódź. W jednym miejscu sprawdzisz między innymi:

 • aktualne zdjęcia,
 • podstawowe informacje na temat sylwetki – między innymi wymiary ciała, wzrost, waga, rozmiar obuwia i ubrań, barwę oczu i włosów itp.,
 • opis na temat doświadczenia, podejmowanych angaży, dodatkowych umiejętności, na przykład znajomości języków obcych.

Nasza agencja hostess działa w całym kraju, współpracując między innymi z hostessami z Łodzi i okolic. Możesz także odszukać panie, które pracują poza granicami Polski. Najważniejsze, aby wygląd i merytoryczne przygotowanie hostessy wpisywał się w Twoje wymagania. Sprawdź, skontaktuj się, oszczędź czas, duże wydatki i energię!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: + 48 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: +48 512 670 789, +48 508 683 557

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.