Blog

Najnowsze wpisy

Idealne modelki

idealne modelki

Idealne modelki – kim są i jak zawrzeć z nimi współpracę?

Czym odzwierciedlają się idealne modelki? Jak je zdefiniować, skoro nawet wśród supermodelek z najwyższego światowego topu można dostrzec tak wiele różnic? Cóż, być może to właśnie jest kluczem do zrozumienia, że urocze modelki muszą wyróżniać się nie tylko prezencją. I Ty możesz współpracować z idealnymi modelkami i widzieć ją w lustrze. Zobacz, w czym rzecz, z perspektywy klienta agencji modelek oraz ludzi podejmujących współpracę.

idealne modelkiCzy istnieją idealne modelki?

Idealne modelki – przeminęła epoka, w której pojedynczy, kasowy film czy fotografie publikowane w wybranych czasopismach jednoznacznie definiowały kanon urody. Żyjemy aktualnie w świecie mediów społecznościowych, w czasach niemal nieograniczonego przepływu informacji i treści. Owszem, na co dzień możesz zobaczyć fotografie czy filmy, na których przedstawiają się z pozoru idealne modelki. Za chwilę przeglądasz następne, które wyglądają zgoła inaczej. Później podziwiasz spoty reklamowe domów mody czy producentów kosmetyków i dostrzegasz… jeszcze inne rodzaje urody.

Tak oczywiście jest – piękno ma niejedno oblicze. „Idealne” dla każdego oznacza coś zupełnie innego. Sztuka i moda ostatnich lat są tego potwierdzeniem. Jednak spoglądając z innej strony, trzeba dostrzec, że coś konkretnego stoi za sukcesem wybranych modelek. Nieliczne prowadzą wręcz idealne, nomen omen modelowe kariery. Co jest tego sprawą? Co możesz zrobić, aby pójść podobną ścieżką lub czego oczekiwać od modelki, z którą nawiązuje się współpracę przy wybranym zleceniu?

Oto, czym powinny charakteryzować się nowoczesne modelki, które dążą do ideału w swojej branży:

 • pełne zaangażowanie w realizowany projekt – na przykład sesję zdjęciową, pokaz mody,
 • duże zainteresowania i rozwój osobisty,
 • znajomość języków obcych,
 • świadomość swojego ciała i silna mentalność.

Czemu warto współpracować z agencją modelek?

Idealne modelki – w znaczeniu połączenia piękna i kompetencji – są potrzebne przy bardzo wielu realizacjach biznesowych i artystycznych. Modelka na sesję fotograficzną, modelka na wybieg, modelka do pracy w charakterze hostessy – jak znaleźć idealną albo cały team uroczych modelek?

Zamiast poszukiwać nieco po omacku, licząc na traf, wystarczy skontaktować się z profesjonalistami. Jako agencja modelek Infernal działamy w tym biznesie od ponad 10 lat i udowadniamy, że jesteśmy w stanie pomóc przy każdego rodzaju projekcie. Przede wszystkim mamy do dyspozycji bardzo bogaty katalog współpracujących z nami modelek – o atrakcyjnej urodzie, w różnym wieku, z bardzo interesującymi cechami specjalnymi.

Co ważne, wiele z tych uroczych modelek realizuje się także w roli hostess, statystek czy epizodystek. Doświadczenie w rozmaitych produkcjach reklamowych czy eventowych jest nieocenione, jeżeli poszukujesz twarzy mających zbudować wizerunek Twojej instytucji czy uatrakcyjnić wydarzenie, którego częścią jest Twoja organizacja.

Zapomnij o żmudnej rekrutacji samodzielnie i długotrwałej weryfikacji przygotowania konkretnych pań. Nasza selekcja obejmująca między innymi casting wystarczy, aby skontaktować Cię z idealnymi modelkami do Twojego konkretnego zlecenia, której efektami mogą być:

 • zdjęcia do czasopisma i reklam,
 • profesjonalne filmy,
 • profesjonalnie zrealizowane wydarzenia.

wymiary modelkiDroga, aby zostać idealną modelką

Idealne modelki – czy istnieje jedna ścieżka kariery, którą podąża każda urocza, idealna modelka? Jasne, że nie. Zobacz jednak na sukcesy najpopularniejszych supermodelek. W dużej mierze za ich karierami stoi ciężka praca. Lata wyrzeczeń i wysiłków nad własnym pięknem, kondycją, aparycją, komunikacją między ludzką. Potrzebna jest duża świadomość, ale i konkretne wsparcie – zdecydowanie potrzebujesz fachowej opieki nad rozwojem swoich modelingowych kompetencji.

Jeżeli potrzebujesz firmy, która pomoże Ci w zdobyciu angaży dla modelek wybiegowych i fotomodelek, zobacz zasady castingu wskazane na naszej stronie internetowej. Podstawą współpracy jest złożenie aplikacji i załączenie fotografii, które najdokładniej prezentują Twój wygląd. Oczekujemy zdjęć w dużej rozdzielczości, odsłaniających wyraźnie Twoją twarz, możliwie profesjonalnych.

Oprócz fotografii równie ważne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Oprócz danych podstawowych i kontaktowych nasza agencja modelek jest zainteresowana:

 • wzrostem,
 • wagą,
 • rozmiarem miseczki,
 • wymiarami sylwetki,
 • numerem buta,
 • kolorem oczu,
 • kolorem włosów.

Aby już na etapie castingu lepiej identyfikować urocze modelki z potencjałem, w aplikacji są też tabele dotyczące znaków szczególnych, zainteresowań, linku do profili w mediach społecznościowych czy znajomości jeżyka obcego i doświadczenia.

To Ty możesz określić swoje preferowane role w zleceniach oraz terytorialny zasięg dostępności na potrzeby współpracy. Pokaż nam siebie, a my chętnie poznamy Twoje mocne atuty. Idealne modelki to kobiety z ambicją, urodą i ciekawym charakterem. Wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwojowi naszej agencji, modelki reprezentowane przez Infernal budują jej trwały prestiż. Skontaktuj się z nami również wówczas, gdy poszukujesz idealnych modelek do spotów reklamowych lub jesteś dziewczyną, która chce spróbować swoich sił. Od lat działamy dla rezultatów odczuwanych przez każdą ze stron!

Testowanie aplikacji mobilnej przez statystów  Hostessy  Agencja hostess Kraków  Agencja statystów Rzeszów

1 komentarz

 • Julia sawicka 14 lutego, 2022 - 2:14pm

  Mam 16 lat I bardzo mi zalezy mom marzeniem jest zostanie modelka

  Odpowiedz


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.