Blog

Najnowsze wpisy

Wynajem statystów

wynajem statystów

Wynajem statystów – agencja Infernal

Wynajem statystów – dziedzina filmowa cały czas się w naszym kraju rozwija. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nieodłączną częścią niemal każdego planu zdjęciowego są statyści. Ich poszukiwania najczęściej spędzają sen z powiek ludzi pracujących przy danym zleceniu filmowym — trzeba przecież zamieścić ogłoszenia w rozmytych kanałach komunikacji, zrobić casting, ustalić wszelkie przydatne szczegóły… pracy jest bardzo dużo.

Świetnie zdajemy sobie sprawę z potrzeb tego rynku, dlatego mamy do zaoferowania fachowe usługi w obszarze wynajmu statystów. Agencja Infernal wyróżnia się na polskim rynku z wielu powodów. Przede wszystkim mamy dostęp do tysięcy statystów, z którymi na co dzień współpracujemy, a więc są to zaufane twarze, które z pewnością sprostają niezbędnym wymaganiom i wymaganiom reżysera czy scenarzystów.

wynajem statystówJakich statystów mamy w banku twarzy?

W naszym banku twarzy, gdzie oferujemy z pewnością wynajem, odszukać można statystów w każdym wieku. Są to osoby pochodzący z różnych lokalizacji, charakteryzujący się różnorodną urodą i znakami szczególnymi. W naszej bazie zapisane są kandydaci o różnorakiej barwie głosu, sylwetce czy sposobie poruszania się. Z tego powodu jesteśmy w stanie bez problemu zapewnić współpracę na każdym planie nagraniowym wymagającym mniejszej lub większej grupy statystów.

Na jakich nagraniach zdjęciowych działamy? Jesteśmy pod tym względem w pełni uniwersalni, gdyż współpracowaliśmy już przy setkach realizacjach. Mowa zarówno o wysokobudżetowych kinowych hitach, jak i znacznie bardziej kameralnych projektach filmowych. Niezależnie zatem czy mowa o epickim filmie wojennym, czy na przykład niszowej artystycznej realizacji, jesteśmy do ciągłej pełnej dyspozycji.

agencja modelingowa ŁódźRóżnorodność w dziedzinie filmowej naszą mocą

Nasza moc na wynajem statystów tkwi w różnorodności i bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ją wykorzystywać przy różnorakich przedsięwzięciach. Mamy w zanadrzu zarówno twarze stawiające pierwsze kroki w dziedzinie filmowej, jak i doświadczonych statystów, których już wiele razy można było zobaczyć w kinach i na ekranach telewizorów.

Realizacje telewizyjne, seriale, filmy dokumentalne, a również spoty reklamowe to tylko niektóre obszary, w których mamy doświadczenie. Jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie dostarczyć nawet ogromne liczby statystów na każdy plan nagraniowy, na którym potrzebna jest ich współpraca.

Skorzystaj z pomocy fachowej agencji

Czemu skorzystanie z usług fachowej agencji na wynajem statystów jest warte uwagi? Przede wszystkim dzięki temu nie muszą Państwo angażować się w organiczne szukanie aktorów — jak już pisaliśmy, wiąże się to czasami z dużym wysiłkiem i poświęconym czasem. Zrobienie castingów, kiedy daty gonią, a nagranie jest gotowy, jest zdecydowanie mało komfortowe i może okazać się zgubne. Z tego względu zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych kompleksowych usług.

Dzięki naszej agencji nie będą musieli Państwo samodzielnie zajmować się poszukiwaniem niepewnych statystów. Wszystkim, począwszy od rekrutacji, poprzez wyselekcjonowanie odpowiednich ludzi, aż po dostarczenie ich w określonym dniu na plan filmowy, zajmujemy się my.

agencja statystówSzeroki wybór, dynamiczna współpraca

Zapewniamy szeroki wybór statystów oraz pomoc w dobraniu odpowiednich twórców do Państwa produkcji — filmu, spotu reklamowego czy jeszcze innego przedsięwzięcia.

Poza statystami dysponujemy także bazą zawodowych tancerzy specjalizujących się w rozmytych stylach tanecznych, którzy doskonale sprawdzą się zarówno w reklamach, jak i realizacjach filmowych ze scenami tanecznymi właśnie.

Czemu warto z nami współpracować? – Wynajem statystów

Warto współpracować z naszą agencją Infernal, gdyż cechuje nas należyty profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego kontrahenta. Możemy pochwalić się także fachowym doświadczeniem na rynku filmowym i reklamowym. Dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet sporym oczekiwaniom i wymaganiom.

W błyskawicznym czasie zorganizujemy statystów i dostarczymy ich na plan zdjęciowy. Dzięki czemu nie będą musieli Państwo martwić się pozyskiwaniem przeprowadzaniem rekrutacji na własną rękę. Oszczędza to mnóstwo czasu, wysiłku, a pośrednio także strat finansowych. Już w tej chwili zachęcamy do zgłoszenia się do nas i określenia swoich potrzeb. Mają Państwo do czynienia z fachowcami w swojej dziedzinie, dlatego zadowolenie ze współpracy jest więcej niż pewne.

Bank statystów – czym jest i jak funkcjonuje?  Statyści z samochodami na planie zdjęciowym reklamy  Wynajem hostess


Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *