Agencja statystów Wrocław

Statyści na plany zdjęciowe, filmy, reklamy i seriale we Wrocławiu

Agencja statystów Wrocław – Infernal

Agencja statystów Wrocław Infernal serdecznie zaprasza do współpracy firmy produkujące filmy, seriale, reklamy i programy telewizyjne. Zajmujemy się organizowaniem twarzy w rożnym wieku na realizacje i wydarzenia. Mamy oczywiście ogromną bazę ciekawych z doświadczeniem ludzi. Bardzo dokładnie, ze starannością podchodzimy do powierzonych zadań, gdyż mamy ogromne doświadczenie w branży, ponieważ działamy na rynku polskim już od 2011 roku. Obsadzamy nagarnia zapewniając osoby praktycznie w każdym wieku. Możemy ponadto zorganizować nawet i dużą grupę ciekawych ludzi, nie stanowi to dla nas żadnego problemu.

agencja statystów Wrocław

Tylko u nas naturalni i w pełni dyspozycyjni statyści

Nasza agencja dodatkowo współpracuje z koordynatorami statystów, którzy przede wszystkim wiedzą dokładnie jak sprawnie zaczadzać sporą grupą publiczności na realizacjach orgaznizowanych w mieście Wrocław. Co najważniejsze prowadzimy rzetelną selekcje nowych uczestników. Chcemy mieć po prostu najlepsze osoby, które potrafią się godnie zachować na planie zdjęciowym, ubierają się według wskazówek stylisty i są punktualni. Mamy naturalne twarze i każdy nasz pracownik ma zrobione ponadto odpowiednie portfolio z kilkoma zdjęciami, krótkim opisem oraz wymiarami.

Agencja dla statystów zaprasza do współpracy osoby z miasta Wrocław do zgłoszeń!

Agencja chętnie podejmie współprace z nowymi osobami, które chciałyby brać udział w planach zdjęciowych dla statystów na terenie miasta Wrocław. Można to natomiast zrobić wypełniając na naszej stronie w zakładce casting – formularz zgłoszeniowy. Mamy mnóstwo nagrań i ciągle potrzebujemy świeże, nie zgrane twarze. Jeśli chcesz pracować w naszej firmie to nie zwlekaj, wypełnij dokładnie aplikacje na stronie www. Masz szansę dzięki nam wziąć udział w ciekawych projektach, które na co dzień mamy do obsadzenia. Aktualnie nasi pracownicy biorą udział na przykład w:

  • filmach,
  • serialach,
  • reklamach,
  • konferencjach,
  • eventach,
  • programach telewizyjnych.

Nasza agencja z udziałem statystów najczęściej wykonuje usługi na tego typu zleceniach w lokalizacji Wrocław. Mamy bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Przede wszystkim nie musicie czekać na wynagrodzenie ileś tam dni, gdyż zawsze płacimy gotówką od razu po skończonych zdjęciach. Uważamy, że to bardzo dobre rozwiązanie dla każdej osoby, która lubi chodzić na plany zdjęciowe a przy okazji również potrzebuje na szybko pieniędzy. Nasza agencja serdecznie zachęca statystów zamieszkałych miasto Wrocław do aplikowania ale przed zgłoszeniem warto pamiętać o zrobieniu sobie dobrych fotografii. Zdjęcia to bowiem podstawa w tym biznesie.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.