Agencja statystów Wrocław

Statyści na plany zdjęciowe, filmy, reklamy i seriale we Wrocławiu

Agencja statystów Wrocław – Agencja Infernal

Nasza profesjonalna agencja statystów Wrocław serdecznie zaprasza do współpracy firmy produkujące filmy, seriale, reklamy i programy telewizyjne. Zajmujemy się organizowaniem twarzy w rożnym wieku na realizacje i wydarzenia. Mamy ogromną bazę ludzi z Wrocławia, gdzie osoby są statystami. Bardzo dokładnie, ze starannością podchodzimy do powierzonych zadań bo mamy ogromne doświadczenie w branży, ponieważ działamy na rynku polskim już od 2011 roku. Obsadzamy nagarnia zapewniając statystów praktycznie w każdym wieku. Możemy ponadto zorganizować nawet i dużą grupę fajnych ludzi, nie stanowi to dla nas żadnego problemu.

Jedna z lepszych agencji we Wrocławiu. Tylko u nas naturalni i w pełni dyspozycyjni statyści!agencja statystów Wrocław

Współpracujemy z koordynatorami statystów we Wrocławiu, którzy przede wszystkim wiedzą dokładnie jak sprawnie zaczadzać grupą statystów. Co najważniejsze prowadzimy selekcje osób przyjmując do naszej bazy agencji. Chcemy mieć po prostu najlepsze osoby, które potrafią się godnie zachować na planie zdjęciowym, ubierają się według wskazówek i są punktualni. Mamy ciekawe twarze i każdy statysta ma zrobione dodatkowo odpowiednie portfolio z kilkoma zdjęciami i krótkim opisem oraz wymiarami.

Statysto z Wrocławia zapraszamy Cię do współpracy z naszą agencją!

Chętnie podejmiemy również współprace ze statystami z Wrocławia, którzy chcieli by brać udział w planach zdjęciowych. Można to na pewno zrobić wypełniając na naszej stronie w zakładce casting formularz zgłoszeniowy dla statysty. Mamy we Wrocławiu dużo nagrań. Jeśli chcesz być statystą w naszej agencji to nie zwlekaj wypełnij dokładnie naszą aplikacje. Dzięki temu weżniesz udział w ciekawych projektach, które to na co dzień mamy do zaoferowania. Podsumowując nas aktualni statyści biorą na przykład udział w:

  • planach zdjęciowych,
  • serialach,
  • reklamach,
  • eventach,
  • programach telewizyjnych.

Innymi słowy mamy bardzo ciekawe warunki współpracy dla statystów mieszkających w mieście Wrocław. Przede wszystkim nie musicie czekać na wynagrodzenie ileś tam dni, gdyż zawsze płacimy od razu po zakończonych zdjęciach. Uważamy, że to bardzo dobre rozwiązanie dla każdej osoby statystującej, która lubi chodzić na plany zdjęciowe a przy okazji również potrzebuje na szybko pieniędzy. Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do aplikowania do naszej agencji statystów.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.