Agencja statystów Wrocław

Statyści na plany zdjęciowe, filmy, reklamy i seriale we Wrocławiu

Agencja statystów Wrocław – Infernal

Agencja statystów Wrocław Infernal serdecznie zaprasza do współpracy firmy produkujące filmy, seriale, reklamy i programy telewizyjne. Zajmujemy się organizowaniem twarzy w rożnym wieku na realizacje i wydarzenia. Mamy ogromną bazę ludzi z Wrocławia, gdzie wszystkie nasze osoby są statystami. Bardzo dokładnie, ze starannością podchodzimy do powierzonych zadań bo mamy ogromne doświadczenie w branży, ponieważ działamy na rynku polskim już od 2011 roku. Obsadzamy nagarnia zapewniając osoby praktycznie w każdym wieku. Możemy ponadto zorganizować nawet i dużą grupę fajnych ludzi, nie stanowi to dla nas żadnego problemu.

Tylko u nas naturalni i w pełni dyspozycyjni statyści!agencja statystów Wrocław

Agencja statystów Wrocław Infernal dodatkowo współpracuje z koordynatorami, którzy przede wszystkim wiedzą dokładnie jak sprawnie zaczadzać dużą grupą ludzi. Co najważniejsze prowadzimy selekcje osób przyjmując do bazy agencji. Chcemy mieć po prostu najlepsze osoby, które potrafią się godnie zachować na planie zdjęciowym, ubierają się według wskazówek stylisty i są punktualni. Mamy ciekawe twarze i każdy statysta ma zrobione ponadto odpowiednie portfolio z kilkoma zdjęciami i krótkim opisem oraz wymiarami.

Zapraszamy do współpracy z naszą agencją!

Agencja statystów Wrocław Infernal chętnie podejmie współprace z nowymi osobami, którzy chcieli by brać udział w planach zdjęciowych. Można to natomiast zrobić wypełniając na naszej stronie w zakładce casting formularz zgłoszeniowy. Mamy we Wrocławiu dużo nagrań. Jeśli chcesz pracować w naszej firmie to nie zwlekaj wypełnij dokładnie aplikacje na stronie www. Dzięki temu weżniesz udział w ciekawych projektach, które na co dzień mamy do zaoferowania. Podsumowując – aktualnie nasi pracownicy biorą udział na przykład w:

  • filmach,
  • serialach,
  • reklamach,
  • eventach, gdzie nasza agencja statystów Wrocław Infernal najczęściej zapewnia na tego typu wydarzenia,
  • programach telewizyjnych.

Innymi słowy mamy bardzo ciekawe warunki współpracy dla osób mieszkających we Wrocławiu. Przede wszystkim nie musicie czekać na wynagrodzenie ileś tam dni, gdyż zawsze płacimy od razu po zakończonych zdjęciach. Uważamy, że to bardzo dobre rozwiązanie dla każdej osoby, która lubi chodzić na plany zdjęciowe a przy okazji również potrzebuje na szybko pieniędzy. Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do aplikowania.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.