Hostessy Gdańsk

Trójmiejska agencja hostess z Gdańska

hostessy GdańskHostessy Gdańsk — agencja hostess Infernal?

W mieście Gdańsk jest wiele możliwości, sporo wydarzeń, spotkań i ważnych eventów nie brakuje więc pracy dla hostessy. Gdańsk z pewnością jest takim miejscem, więc młode i piękne dziewczyny mogą odszukać dużo ciekawych zleceń. Na czym jednak polega praca hostessy, jak świetnie zaprezentować się na imprezie i otworzyć sobie furtkę do kolejnych, jeszcze bardziej profesjonalnych wydarzeń w tym tętniącym życiem mieście?

agencja statystów Gdańsk

Praca jako hostessa — jak się przedstawia i na czym polega?

Zadania hostessy z pewnością w sporej mierze zależą od potrzeb agencji, która ją zatrudnia oraz rodzaju imprezy mającej miejsce w mieście Gdańsk. Samo słowo wywodzi się z języka angielskiego, od hostess oznaczającego gospodynię, i daje to ogólny sens tego zawodu. Dziewczyna zatrudniona na tym stanowisku ma za obowiązki prezentować markę, firmę lub daną imprezę. Sprawiać dodatkowo, że zaproszeni goście czują się swobodnie. Zadaniem hostessy jak uzyskanie pozytywnego skojarzenia z firmą lub produktem, co zachęci potencjalnych kontrahentów do zakupu lub nawiązania współpracy.

Zadania hostessy na większości wydarzeń to między innymi:

 • witanie przybywających osób,
 • wręczanie poczęstunku, broszurek, materiałów reklamowych czy upominków,
 • reklama produktu lub usługi,
 • pomaganie podczas wystąpień, przemówień, prezentacji,
 • angażowanie klientów do interakcji z produktem, uczestniczenia w loteriach itp.

W zależności od rodzaju imprezy organizowanej na terenie miasta Gdańsk i potrzeb marki obowiązki hostessy mogą wyglądać inaczej, od pozowania do fotografii po oprowadzanie ludzi po terenie wydarzenia. Zawsze jednak opiera się na przedstawieniu właściwej atmosfery i odpowiedniej reklamy czy to produktu, czy też samej marki. Praca hostessy podczas przedsięwzięć promocyjnych jest częścią kreowania wizerunku danej firmy.

Praca przy eventach ma wiele atutów. Przede wszystkim im większe i ważniejsze przedsięwzięcie, tym wyższe wynagrodzenia. Hostessy mogą również poznawać nowe osoby i rozwijać swoją karierę. Czas pracy jest elastyczny, dlatego nawet dopiero co zaczynające modelki mogą połączyć pomoc przy imprezach z innym zawodem lub nauką. Dla otwartych i pozytywnych kobiet taka dziedzina to często droga do kariery w modelingu czy branży filmowej. Warto więc zacząć wyzwanie, ale korzystając oczywiście z pewnych anonsów ogłoszeniowych umieszczanych w wiarygodnych miejscach.

agencja modelek GdańskJak zdobyć zlecenie hostessy — Gdańsk i inne duże aglomeracje

W większych aglomeracjach nie brakuje imprez, na których obecność hostess jest ważna. Z pozoru więc znalezienie zatrudnienia w tym zawodzie jest proste. Jednak na własną rękę poszukiwanie angaży na witrynach z anonsami może być długotrwałe i bezowocne. Nie zawsze też początkująca modelka ma stu procentową szansę, że warunki współpracy okażą się odpowiednie. Rozwiązaniem w takich sytuacji jest nasza profesjonalna agencja modelek.

Podjęcie pracy w agencji hostessy przede wszystkim o ugruntowanej pozycji na rynku pozwala zyskać istotne, spore angaże przy organizacji ważnych imprez na terenie miasta Gdańsk. Niezależnie od obszaru zamieszkania, początkujące hostessy z Gdańska i innych większych miast, ale też małych miejscowości, mogą podpisać umowę z agencją działającą na terenie całej Polski i zyskać dostęp do znacznie większej liczby wydarzeń. Dodatkową zaletą pracy z fachową agencją jest fakt, że może ona skuteczniej negocjować stawki wynagrodzenia oraz warunki zatrudnienia w imieniu hostessy.

Jak można zostać hostessą?

Niezależnie od rodzaju imprezy oraz firmy organizującej event, każda modelka pomagająca na przykład w organizacji musi wykazać się pewnymi cechami. Warto wiedzieć, czym powinna cechować się dobra hostessa. Wymagania na tym stanowisku obejmują:

 • sympatyczną i przystępną aparycję oraz otwartość,
 • piękną sylwetkę, uśmiech oraz cerę,
 • pozytywne usposobienie i miły charakter,
 • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
 • kulturę osobistą.

Poza tym dobra hostessa powinna być punktualna, elastyczna, rzetelna, a również pewna siebie. Ponadto sporym atutem dla hostessy z miasta Gdańsk jest znajomość języka obcego, umiejętność pracy w stresujących sytuacjach, czy dynamicznego przyswajania nowych umiejętności. Powyższych cech wymaga każda profesjonalna agencja hostess od swoich kandydatek.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: + 48 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: +48 512 670 789, +48 508 683 557

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.