Blog

Latest Entries

czym zajmuje się agencja hostess

Czym zajmuje się agencja hostess?

Czym zajmuje się agencja hostess?

Organizacja wszelkiego rodzaju wydarzeń eventowych wymaga konkretnej oprawy artystycznej i musi być to nie tylko oprawa gastronomiczna czy wizualna, ale również personalna. Na prawie wszystkich bardzo ważnych imprezach pracują hostessy z agencji. Warto sobie dokładnie odpowiedzieć sobie na pytanie, czym zajmuje się agencja hostess i w czym dokładnie może Ci pomóc?

Agencja hostess – jakimi zadaniami zajmuje się taka firma?

Agencja hostess to firma funkcjonująca w branży artystycznej i zajmująca się przede wszystkim rekrutacją hostess i hostów na potrzeby

Czytaj dalej

kto to jest statysta

Kto to jest statysta?

Kto to jest statysta?

Popularność branży statysty wzrasta razem z rozwojem branży filmowej. Liczba produkowanych filmów czy reklam telewizyjnych stale cały czas rośnie. Co za tym idzie, zapotrzebowanie na statystów jest coraz większe. Nie wszyscy jednak jeszcze dokładnie wiedzą, kto to jest statysta pracujący na przykład w agencji Infernal. W poniższym poście rozwiejemy te wątpliwości i wyjaśnimy, w jaki sposób można zacząć zarabiać na statystowaniu.

Kim jest dokładnie statysta?

Czytaj dalej

czym zajmuje się agencja modelek?

Czym zajmuje się agencja modelek?

Czym zajmuje się agencja modelek?

Czym się zajmuje agencja modelek? Odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule. Coraz więcej młodych pięknych kobiet marzy o pracy w zawodzie modelki. Zdobywanie nowych angaży i zaistnienie w tej branży wymaga jednak odpowiednich działań i sporego wsparcia. Większość kandydatek na modelki wybiera natomiast współpracę z najlepszymi agencjami modelek.

Agencja modelek – podmiot, który kreuje modelki

Agencja modelek jest firmą działającą w branży modelingu. Firma tego typu rekrutuje modelki i często również hostessy. Wyszukuje dla

Czytaj dalej

statysta praca

Statysta praca – dla statystów

Statysta – praca dzięki, której zdobędziesz dodatkowy dochód

Statysta jest praca dla Ciebie w naszej agencji! Poszukujesz dodatkowego zajęcia, ale nie widzisz siebie w charakterze kelnera, kuriera czy pracownika stacji benzynowej? Masz artystyczną duszę, uwielbiasz kontakt z ludźmi i chcesz realizować swoje największe pasje? Zajęciem, w której możesz się sprawdzić, jest bycie statystą. Zatrudnienie w charakterze statysty wiąże się z różnymi okolicznościami, ale daje również sporą satysfakcję i dobre wynagrodzenia.

Statysta – praca dla każdej osoby czy jednak tylko dla wybranych?

Czytaj dalej

agencja aktorska jak się dostać

Agencja aktorska jak się dostać?

Agencja aktorska – jak się dostać?

Agencja aktorska Infernal zaprasza osoby, które chcą się dostać i mieć ciekawe rolę w filmach, serialach i reklamach. Masz potencjał do zagrania w najlepszych produkcjach i masz nadzieję, że ktoś odkryje Twój talent aktorski, a może chcesz zacząć swoje kroki od statystowania lub epizodów? Każdy ma szansę zostać aktorem – tylko trzeba dobrze pokierować swoją przyszłością. Miejscem, do którego warto wysłać zgłoszenie, jest z na pewno agencja aktorska zrzeszająca zarówno profesjonalnych aktorów, jak i adeptów tej profesji.

Agencja aktorska – jak do nas wysłać zgłoszenie i być aktorem?

Czytaj dalej

hostessy casting

Hostessy casting

Piękne hostessy – casting wciąż trwa w naszej agencji

Hostessy, casting mamy dla Was jeśli chcesz spełnić swoje dziecięce marzenia i zacząć pracować w show-biznesie. W agencji Infernal cały czas trwa rekrutacja na hostessy. Casting pomoże Ci otworzyć drogę do dalszej kariery a wystarczy tylko, że wyślesz swoje zgłoszenie i spróbujesz swoich sił.

Poszukiwane  śliczne hostessy – casting rozpoczynającą drogą do celu

Praca w branży hostessy wiąże się z obowiązkami na różnego rodzaju wydarzeniach – degustacjach, galach, konferencjach, eventach i promocjach. Podczas tych realizacji hostessy promują

Czytaj dalej

jak zostać fotomodelką?

Jak zostać fotomodelką?

Jak zostać fotomodelką w agencji Infernal?

Wiele dziewczyn chcących zaistnieć w show biznesie zastanawia się jak zostać fotomodelką? Do pracy w zawodzie fotomodelki nie trzeba spełniać tak wielu restrykcyjnych wymagań, jak ma to jest w przypadku modelki wybiegowej, ale i tak pewne cechy – zarówno wyglądu, jak i cech charakteru są wymagane. Przeczytaj nasz artykuł, jak można pracować w fotomodelingu.

Jak zostać profesjonalną fotomodelką – wymagania

Spełnienie kilku istotnych wymagań jest konieczne do otrzymania ciekawych ofert współpracy na sesje fotograficzne. Co jasne w przypadku

Czytaj dalej

wysokie hostessy

Wysokie hostessy

Wysokie hostessy – to one dostają najlepiej płatne formy zatrudnienia

Praca w charakterze hostessy jest dla jednych dziewczyn tylko krótkim epizodem w swoim życiu, natomiast dla innych osób pracą nawet na kilkanaście lat. Często może być też dodatkowym zajęciem, innym jeszcze razem głównym źródłem zatrudnienia i tak będzie przede wszystkim w przypadku wysokich hostess. Wysokie hostessy zawsze otrzymują najciekawsze i najwyżej płatne angaże. Czemu tak jest? O tym na pewno dowiesz się poniżej niniejszego artykułu.

Wysokie dziewczyny – dlaczego zarabiają najlepiej?

Czytaj dalej

agencje modelingowe wymagania

Agencje modelingowe wymagania

Agencje modelingowe – wymagania

Wszystkie agencje modelingowe stawiają swoim kandydatkom wymagania i zwykle są one bardzo podobne. Zanim zgłosisz się na casting, musisz ocenić, czy spełniasz warunki agencji. Na jedne masz wpływ, na inne niestety nie. Sprawdź, czym musisz się cechować, żeby zaciekawić agencje modelingowe. Wymagania są bardzo konkretne.

Wymagania przez agencje modelingowe w stosunku do przyszłych modelek

Utarte przekonanie mówi, że modelka musi być przede wszystkim ładna i wysoka, bo to właśnie te dwa czynniki decydują o możliwości zrobienia kariery w modelingu. Nie jest to jednak prawdą,

Czytaj dalej

najlepsza agencja hostess

Najlepsza agencja hostess

Najlepsza agencja hostess – Infernal

Jaka jest najlepsza agencja hostess na rynku Polskim? Te pytanie zadaje wiele hostess poszukujących zleceń jak i kontrahentów, którzy poszukują sprawdzonej agencji do współpracy. Do najlepszych agencji hostess możemy zaliczyć podmioty, które bardzo długo działają na rynku i do tego grona możemy zaliczyć Infernal. Na polskim rynku można odszukać wiele sprawdzonych firm, mających dużo zleceń i realizujących zlecenia profesjonalnie. Jedna z lepszych firm tego typu to taka, która oprócz lat doświadczenia ma również w swojej bazie sporo dziewczyn i chłopaków, którzy są hostessami czy hostami. Nasza firma na przykład istnieje od 2011 roku i do tej pory zrealizowaliśmy wiele konferencji, targów, gal, imprez firmowych, promocji i wystaw, w których brały

Czytaj dalej

casting na statystę jak wygląda

Casting na statystów jak wygląda?

Casting na statystów jak wygląda – Infernal

Wiele osób zastanawia się jak wygląda casting na statystów poszukując informacje w Internecie. W naszej funkcjonuje to bardzo prosto i co najważniejsze przejrzyście. Ułatwiliśmy osobom, zainteresowanym pracą na planach zdjęciowych poprzez utworzenie na naszej stronie specjalnego formularza. O przesłanie aplikacji zgłoszeniowej prosimy osoby, które chcą zostać statystami w naszej firmie. Formularz dostępny jest w zakładce casting. Prosimy tylko o podanie wymaganych danych, poprzez wpisywanie je w odpowiednie pola rubryki, zaznaczenie pół z zainteresowanymi branżami, opisaniu swojego doświadczenia, zainteresowań i załączeniu aktualnych zdjęć. Na końcu formularza trzeba tylko kliknąć wyślij zgłoszenie i czekać chwilkę, aż się

Czytaj dalej

statyści warszawa Facebook

Statyści Warszawa Facebook

Statyści Warszawa Facebook – Infernal

Szanowni statyści Warszawa Facebook użytkownicy popularnego portalu społecznościowego zapraszamy serdecznie na nasz fanpage agencji. Bardzo często publikujemy ciekawe oferty pracy na naszym Facebooku, gdzie możecie dzięki temu wziąć udział w zleceniu a co za tym idzie dodatkowo sobie dorobić. Zamieszczamy na przykład informacje związane z planami zdjęciowymi, sesjami fotograficznymi, serialami, filmami czy reklamami. Na naszym stronie wszyscy statyści Warszawa Facebook znajdą na pewno coś dla siebie. Publikujemy bardzo dużo różnych propozycji pracy i są to ciekawe zlecenia a przede wszystkim dobrze płatne. Dzięki polubieniu naszej firmy macie możliwość obserwowania między innymi ogłoszeń rekrutacyjnych, które są skierowane dla:

Czytaj dalej

dlaczego agencja modelek to szansa na karierę dla młodych dziewczyn?

Dlaczego agencja modelek to szansa na karierę dla młodych dziewczyn?

Wiele dziewczyn marzy o karierze modelki. Niestety nic nie spada na nas z nieba i bardzo często swojemu szczęściu trzeba pomóc. Idealnym rozwiązaniem dla każdej początkującej modelki są profesjonalne agencje modelek.

Młode dziewczyny bardzo często nie wiedzą jak rozpocząć karierę modelki i to właśnie z myślą o nich zostały stworzone agencje modelek. Wybór odpowiedniej agencji zależy przede wszystkim od samej zainteresowanej, jednak należy pamiętać, że pierwsze kroki w modelingu nie są łatwe i nigdy nie można zbyt szybko się poddawać. Droga na szczyt to wyzwanie, ale przy wsparciu odpowiedniej agencji jest to możliwe.

Czytaj dalej

jakie cechy powinna mieć idealna hostessa lub promotorka

Jakie cechy powinna mieć idealna hostessa lub promotorka?

Praca na targach lub przy prezentowaniu określonego towaru wymaga nieco więcej niż tylko miłej dla oka aparycji. Decydując się na wybór hostessy albo promotorki warto brać to pod uwagę. Jakie więc cechy powinna posiadać osoba na takim stanowisku?

Po pierwsze – wpasowanie się w rodzaj imprezy

Osoby hostess powinniśmy dobierać pod grupę docelową, jaka na danej imprezie lub w danym miejscu będzie dominować. Jedne hostessy sprawdzą się na targach motoryzacji, a inne wzbudzą zaufania młodych mam. Sytuacja idealna ma miejsce wtedy, gdy hostessa lub promotorka interesuje się daną dziedziną i faktycznie z entuzjazmem potrafi o niej opowiadać. W naszej agencji

Czytaj dalej

statystowanie w filmach – zawód czy zabawa?

Statystowanie w filmach – zawód czy zabawa?

Role dalszoplanowe lub statystowanie w filmach rzadko zostaje zapamiętane przez publiczność. Jednak gdyby nie statyści – wiele filmów nie budziłoby żadnego wrażenia. Choć, gdy przebrzmią końcowe sceny, a na ekranie pokazuje się lista osób zaangażowanych w tworzenie filmu i widać aktorów podpisanych jako „leżący w kałuży” lub „kobieta z siatkami”, wiele osób się z tego podśmiewa, to właśnie te małe role i rólki budują całe tło dla głównej historii. Nic więc dziwnego, że osoby zainteresowane aktorstwem w ten sposób budują swoją historię związaną z filmem.

Kim jest statysta?

Statystka lub statysta to osoba, która w filmie gra role epizodyczne. Kim jednak jest w normalnym życiu? Nie ma na to żadnej reguły. Zdarzają się osoby, które skończyły studia aktorskie, grają w

Czytaj dalej

jak wygląda praca modelki

Jak wygląda praca modelki?

Wymagania wobec modelki – agencja Infernal

Każda agencja modelek ma swoje wytyczne wobec zatrudnianych osób. Najczęściej spotykane kryteria dotyczą wieku, w którym można rozpocząć współpracę, a także wagi i wzrostu. Agencja artystyczna Infernal nie wprowadza jednak takich ograniczeń, ponieważ firmy z nami współpracujące mają bardzo różne wymagania i staramy się, by każde z nich mogło zostać spełnione. Wygląd często bywa sprawą drugorzędną, ponieważ to klienci będą decydowali, jaki typ urody będzie uwzględniony w ich przedsięwzięciu. Najważniejsze jest zdrowe i zadbane ciało, a także kultura osobista.

Czytaj dalej