Blog

Najnowsze wpisy

Statyści, Epizodyści i Aktorzy

Zawsze gotowi statyści na plany nagraniowe

Doświadczeni Statyści, Epizodyści i Aktorzy.

Nasza firma to profesjonalna Agencja Statystów, która współpracuje z ponad kilkuset – Statyści.

Z naszych usług skorzystało już wiele firm. Jeśli od Agencji Artystycznej oczekujesz pełnego zaangażowania to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Profesjonalna Agencja Statystów.statyści

Realizujesz projekt, w którym niezastąpieni są Statyści, Epizodyści lub Aktorzy? Zależy Ci na tym, żeby prace szły sprawnie, a zatrudnione osoby nie były nowicjuszami w branży? Dobrze trafiłeś! Nasza Agencja Statystów to firma, która współpracuje z wykwalifikowanymi osobami, które nie tylko pod naszymi skrzydłami brały udział w różnych projektach.

W branży działamy już od kilku lat i od samego początku stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do Klienta. Współpracujemy tylko z doświadczonymi Statystami czy Epizodystami, którzy nieraz stawali przed kamerą czy aparatem fotograficznym. Nasza baza to kilkaset osób w różnym wieku, które wyróżnia nie tylko doświadczenie, ale także otwartość na różne projekty.

Dlaczego Agencja Statystów?

Jeśli szukasz jednego, kilkudziesięciu lub kilkuset Statystów, Epizodystów lub Aktorów to nasza Agencja Statystów z pewnością Ci pomoże! Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. W naszej bazie posiadamy kilkaset osób w różnych przedziałach wiekowych i reprezentujących odmienne kanony piękna. Jako jedni z niewielu zawsze wspieramy naszych Klientów przy wyborze Statystów, Aktorów i Epizodystów – dlatego z nami masz pewność, że zawsze zaangażujesz odpowiednie osoby do swojego projektu! Nasza Agencja Statystów to firma, która stawia nie tylko na solidność oraz pełne zaangażowanie, ale także na szeroką współpracę ze Statystami czy Epizodystami mieszkającymi w różnych zakątkach kraju – realizujesz projekt w Warszawie, Gdańsku czy Zakopanem? Zorganizujemy dla Ciebie odpowiednie osoby!

Statyści, Epizodyści i Aktorzy to osoby:

– doświadczone i pracowite;
– dyspozycyjne i kreatywne;
– otwarte i niebojące się wyzwań.

Baza Statystów, Epizodystów i Aktorów.

W naszej bazie znajduje się kilkaset osób z całego kraju. Poniżej prezentujemy tylko sto osób – jeśli chcesz zapoznać się z całą naszą bazą, to skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Zainteresował Cię Statysta, Epizodysta lub Aktor przedstawiony na naszej stronie? Czekamy na Twój telefon lub e-mail z numerem osoby!

1 Komentarz

  • Kamil Domański Luty 22, 2019 - 11:00pm

    Witam serdecznie, z tej strony Kamil Domański, interysuje się grą aktorską jak i zagadnieniami związanymi z pracą reżysera, staram się jak najbardziej wejść w ten świat, poprzez udział na planach filmowych jak i programach publicystycznych. Jest to moje największe marzenie aby stanąć na deskach taktualnych czy za kamerą juz jako aktor.

    Odpowiedz


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *