Archiwum

Konferencja z udziałem Statystów

Statyści na konferencji jako klienci

Dziesięciu Statystów z naszej agencji uczestniczyło w konferencji w roli klientów podczas warsztatów telekomunikacyjnych w dniu 10 kwietnia 2019 r. Warsztaty z udziałem naszych Statystów i doradców telekomunikacyjnych odbyło się w godzinach 9:15-14:00. Zadania polegały na wczucie się w klienta i odbywanie szeregu rozmów z doradcami na zasadzie skorzystania z oferty. Na koniec każdy Statysta musiał jeszcze wypełnić specjalną ankietę, który jego zdaniem był najlepszy doradca telekomunikacyjny. Zbiórka na zlecenie odbyła się punktualnie o godzinie 8:40. Statyści dodatkowo musieli się odpowiednio ubrać zakładając najlepiej strój elegancki, biznes.

Read more

Statyści na konferencje w biurze

Statyści na konferencji telekomunikacyjnej w roli klientów

Po raz ostatni w tym roku Statyści z naszej agencji uczestniczyli w roli jako potencjalni klienci na warsztatach telekomunikacyjnych. Całe szkolenie odbyło się w dniu 14 listopada 2018 r. w godzinach 8:00-13:00. Statyści podobnie jak w przypadku poprzednich konferencji mieli za zadanie po prostu wczucie się w klienta. Udawanie klienta, który niby przyszedł do salonu firmowego. Wszystkie nasze osoby odbywały szereg rozmów z przedstawicielami firmy telekomunikacyjnej. W tym właśnie dniu Doradcy odbywali swoje szkolenia pod rzetelnym okiem doświadczonego trenera. Do tego zlecenia musieli być Statyści, którzy przede wszystkim posiadają własną działalność gospodarczą i minimum trzy karty sim zarejestrowane na swoją firmę. Podsumowując rozmowy z każdym doradcą trwały po około 15 minut.

Read more

Statyści na warsztaty szkoleniowe

Statyści na warsztatach telekomunikacyjnych w Warszawie jako potencjalni klienci

Dokładnie sześciu Statystów z naszej agencji uczestniczyło w kolejnych warsztatach telekomunikacyjnych w dniu 26 października 2018 r. w godzinach 9:30-14:30. Każdy Statysta miał przepisaną rolę. Występował na przykład jako singiel, student, osoba, która posiada rodzinę, klient sieci, osoba w średnim wieku i klient z działalnością. Zadaniami naszych Statystów było rozmawianie z doradcami telekomunikacyjnymi, którzy w tym dniu odbywali szkolenia. Na koniec każdy uczestnik Statysta musiał ocenić prezentacje każdego doradcy wypełniając odpowiednią ankietę. Warsztaty odbyły się w Centrum Szkoleń Play w Warszawie.

Read more