Blog

Najnowsze wpisy

Oferty Pracy

aktorzy

Poszukiwani są do współpracy Statyści, Epizodyści, Aktorzy, Hostessy, Hości, Modelki, Fotomodelki i Modele

aktorzyZainteresowane osoby (Statyści, Epizodyści, Aktorzy, Hostessy, Modelki, Fotomodelki i Modele) chcący współpracować z naszą Agencją w związku z tym prosimy o przesłanie następujących danych:

1. Imię i nazwisko
2. Data urodzenia
3. Adres zamieszkania
4. Telefon kontaktowy
5. Adres e-mail
6. Wymiary (Wzrost, Obwód klatki piersiowej, Talia, Biodra, Rozmiar biust)
7. Waga
8. Rozmiar ubrania
9. Kolor włosów (obecny)
10. Znajomość języków obcych
11. W skrócie opis dotychczasowego doświadczenia
12. Zainteresowania
13. Dodatkowo minimum trzy dobrej jakości zdjęcia aktualne i wyraźne

Zgłoszenie do naszej Agencji prosimy przesłać przede wszystkim na nasz adres e-mail: rekrutacja@agencjainfernal.pl
W temacie wiadomości prosimy dodatkowo napisać w jakiej branży jesteś zainteresowana/y pracować.

Do wyboru mamy podobnie branże: Statyści, Epizodyści, Aktorzy, Hostessy, Modelki, Fotomodelki i Modele.

Podsumowując prosimy o pisanie prawdy i wysyłanie tylko aktualnych zdjęć ze swoim wizerunkiem.

Jak wygląda praca statysty na planie filmowym?

Praca w filmie to marzenie niejednej osoby. Co jednak, gdy nie skończyliśmy akademii teatralnej, nie mamy wybitnie atrakcyjnej prezencji i świetnej dykcji? Zawsze zostaje nam praca jako statysta w filmie. To może być ciekawe doświadczenie, będące także spełnieniem pragnienia zobaczenia się na dużym ekranie.
Agencja Artystyczna IINFERNAL prowadzi ciągłą rekrutację chętnych do statystowania w filmie. Jeśli i Ty chciałbyś spróbować swoich sił przed kamerą filmową – zgłoś się do nas. Nasze bazy regularnie przeglądane są przez ekipy produkcyjne, istnieje szansa, że wybiorą właśnie Ciebie.

Kim powinien być statysta w filmie?

Prawda jest taka, że o statystowanie w filmach może się pokusić każdy. Bez względu na wiek, wygląd, wzrost i umiejętności – potrzebni są różni ludzie, a kierownicy obsady nie kierują się tylko kryteriami urody i wdzięku. Natomiast są pewne cechy charakteru, które mogą bardzo ułatwić otrzymanie pierwszej (oraz kolejnej) roli. To otwartość oraz naturalność. Jeśli swobodnie odnajdujesz się w nowych sytuacjach, umiesz słuchać wskazówek i jesteś osobą cierpliwą – z pewnością łatwiej będzie Ci odnaleźć się na planie.

Jak zostać statystą w Agencji Artystycznej INFERNAL?

Jeśli chcesz zostać statystą – masz dwie drogi. Możesz albo dołączyć do naszej bazy i czekać aż zostaniesz wybrany i zaproszony na casting, co wcale nie jest takie rzadkie, albo też regularnie śledzić zakładkę z ofertami pracy. Pojawiają się w niej propozycje współpracy dla osób o określonych cechach – być może opis jednej z nich pasuje właśnie do Ciebie.
Na pewno dużym ułatwieniem w otrzymaniu roli jest punktualne przychodzenie na castingi oraz dyspozycyjność i elastyczność, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy zadzwoni telefon. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli marzysz o pojawieniu się na planie filmowym. Zawczasu warto także zadbać o aktualne zdjęcia. Jeśli jesteś w naszej bazie, a np. mocno zmieniłeś wygląd (kolor włosów, fryzurę, wagę itp.) – warto przesyłać nam co jakiś czas świeże fotografie.

Jak wygląda praca statysty?

Decydując się na statystowanie musimy liczyć się z tym, że więcej czasu zajmie nam czekanie na nasze ujęcie niż błyszczenie przed obiektywem kamery. Jednak czas ten można poświecić na poznanie, jak naprawdę wygląda kręcenie serialu, filmu lub programu telewizyjnego. Jeśli znani aktorzy, którzy również będą występować w tych samych scenach, mają chwilę – możemy porozmawiać z nimi, zrobić sobie zdjęcie lub poprosić o autograf.
Na pobyt na planie często trzeba przeznaczyć cały dzień, nie jest więc to raczej zajęcia dla osób mających stałą, absorbująca pracę. Dla wielu osób jednak taka praca staje się źródłem dodatkowego zarobku. Dodatkowo, na planie można poznać wiele ciekawych osób, nie tylko wśród sław.
Jeśli więc czujesz się na siłach i poszukujesz oferty pracy jako statysta w filmie – zgłoś się do naszej Agencji. Być może zaproszenie na casting już na Ciebie czeka.

Top 100 Aktorów – https://www.filmweb.pl/ranking/person/actors/male


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *