Blog

Najnowsze wpisy

Aktualności

agencja modeli

Agencje Statystów witają w aktualnościach. Zamieszczamy tu bieżące informacje o najświeższych wydarzeniach i sprawach związanych z naszą Agencją. Znajdziesz tu potrzebne wiadomości dla współpracujących z nami Statystów, Modelek i Hostess, nowinki z sesji z naszymi podopiecznymi, nasze sukcesy oraz informacje z mediów.

agencje statystów dla osób w rożnym wiekuCiekawi Cię, w jakich akcjach biorą udział nasi pracownicy: Modelki, Fotomodelki, Statyści i Hostessy? A może chcesz do nich dołączyć? Lub szukasz sam tego typu osób.

Agencje Statystów, Hostess i Modelek Infernal – bądź na bieżąco.

Ciekawi Cię, w jakich akcjach biorą udział nasi pracownicy: Modelki, Fotomodelki, Statyści i Hostessy? A może chcesz do nich dołączyć? Lub szukasz sam tego typu osób.

Jakie cechy powinna mieć idealna Hostessa lub Promotorka?

Praca na targach lub przy prezentowaniu określonego towaru wymaga nieco więcej niż tylko miłej dla oka aparycji. Decydując się na wybór hostessy albo promotorki warto brać to pod uwagę. Jakie więc cechy powinna posiadać osoba na takim stanowisku?

Po pierwsze – wpasowanie się w rodzaj imprezy.

Osoby hostess powinniśmy dobierać pod grupę docelową, jaka na danej imprezie lub w danym miejscu będzie dominować. Jedne hostessy sprawdzą się na targach motoryzacji, a inne wzbudzą zaufania młodych mam. Sytuacja idealna ma miejsce wtedy, gdy Hostessa lub Promotorka interesuje się daną dziedziną i faktycznie z entuzjazmem potrafi o niej opowiadać. W naszej agencji zawsze staramy się uzgodnić oczekiwania klientów i właśnie pod nie wyszukać odpowiednie osoby.

Po drugie – umiejętność prezencji.

Ludzki mózg jest tak skonstruowany, że pierwszej oceny każdego zjawiska dokonuje zazwyczaj w kilka sekund. To właśnie one decydują, czy zaufamy danej osobie, czy nam się podoba lub czy jesteśmy w stanie ją polubić. Umiejętność prezencji jest bardzo ważna, dlatego lepiej wybierać osoby, które:
– mają już doświadczenie w podobnej pracy,
– przeszły kurs auto prezencji.

Po trzecie – komunikatywność.

Jedną z bardzo ważnych cech, które musi posiadać Promotorka, jest umiejętność prowadzenia rozmowy. Nie tylko jej nawiązanie, ale także taka rozmowa z zainteresowaną osobą lub potencjalnym klientem, by nie czuł się on znudzony albo zalewany potokiem słów. Jest to niezwykle ważna cecha, na którą nasza agencja hostess zwraca szczególną uwagę.

Statystowanie w filmach – zawód czy zabawa?

Role dalszoplanowe lub statystowanie w filmach rzadko zostaje zapamiętane przez publiczność. Jednak gdyby nie Statyści i Agencje Statystów to wiele filmów nie budziłoby żadnego wrażenia. I choć, gdy przebrzmią końcowe sceny, a na ekranie pokazuje się lista osób zaangażowanych w tworzenie filmu i widać aktorów podpisanych jako „leżący w kałuży” lub „kobieta z siatkami”, wiele osób się z tego podśmiewa, to właśnie te małe role i rólki budują całe tło dla głównej historii. Nic więc dziwnego, że osoby zainteresowane aktorstwem w ten sposób budują swoją historię związaną z filmem.

Czy da się żyć ze statystowania?

Zazwyczaj dniówka dla Statysty płacona przez Agencje Statystów to około 100-120 złotych, w zależności od tego, ile czasu spędzi na planie. Jak widać więc, za byciem Statystą idą pewne zarobki, nie pozwolą się one jednak utrzymać, tym bardziej, że ilość zleceń dla jednej osoby jest raczej ograniczona. Na większe zarobki mogą liczyć jedynie nieliczni, najczęściej należą do nich statyści, grający role charakterystyczne.

Bardzo ciekawe forum dla Statystów – http://statystowanie.pl/


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *