Blog

Najnowsze wpisy

Hości, Modele i Fotomodele

agencja modeli

Szukasz Hostów, Modeli lub Fotomodeli na jakieś wydarzenie? Nasza Agencja Modeli gwarantuje ci wysoką jakość świadczonych przez nich usług. W naszej bazie posiadamy mężczyzn oraz chłopców, którzy są obyci z obiektywem, umieją poruszać się po wybiegu lub sprawdzają się na imprezach promocyjnych.

agencja modeliAgencja Hostów, Fotomodeli i Modeli

Dzięki faktowi, że jesteśmy obecni na rynku już kilka lat dlatego posiadamy bardzo szeroką bazę mężczyzn o różnorodnej budowie ciała, wyglądzie oraz stylu bycia. Dla naszych klientów umiemy znaleźć Modeli lub Hostów do każdego rodzaju projektów.
Zamierzasz zorganizować imprezę promocyjną i potrzebujesz przystojnych i umiejących się znaleźć w każdej sytuacji Hostów i Promotorów? A może organizujesz sesję zdjęciową i nie masz Fotomodela? Potrzebujesz Modeli na pokaz? Zgłoś się do nas ponieważ nasza Agencja Hostów z łatwością Ci pomoże. Pracujemy na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zorganizować nawet duże grupy pracowników. Na życzenie klienta organizujemy także castingi.
Pracujące u nas osoby wyróżniają się profesjonalnym podejściem do tematu, stawiamy na Modeli oraz Hostów, którym nie obca jest ciężka praca i cierpliwość, tak ważne w tym zawodzie. Każdy z naszych pracowników, w zależności od wybranego spektrum działania, przechodzi odpowiedni kurs auto prezencji oraz modelingu.

Hości i Modele – skorzystaj z naszej bazy

Na naszej stronie udostępniamy losową bazę 100 profili – jednak zgłoszonych u nas hostów i modeli jest znacznie więcej. Jeśli chcesz skorzystać i się z nią zapoznać – skontaktuj się z nami. Po dostarczeniu szczegółowych wytycznych przedstawimy Ci profile osób, spełniających Twoje wymogi. Jeśli Twoje zlecenie jest szczególnie wymagające – także możesz nam zaufać. Dzięki doświadczeniu w tej pracy szybko zorganizujemy osoby o potrzebnym Ci wyglądzie i umiejętnościach. Nasi Hości i Modele to osoby odpowiedzialne i sumienne, a my gwarantujemy Ci udaną współpracę z nimi.

Podobna Agencja Modeli – http://malvamodels.com/


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *